MOBİSTEALTH

telefon dinleme programıMobistealth Telefon Dinleme Programı: Mobistealth uzun sürenden beri telefon dinleme ve casus programları alanında faaliyet gösteren oldukça başarılı bir program, kullanıcılarının güvenini kazanmış köklü diyebileceğimiz bir geçmişe sahip olan Mobistealth  teknlojisini oldukça geliştirmiş olan diğer programlarla başa baş giden bir cep telefonu casus programı diyebiliriz.
Mobistealth özellik içeriği bakımından çokta zengin bir görünüm vermemektedir,daha çok temel özellikleri olan bir yazılımdır. Bu temel özellikleri sizinde tahmin edebileceğiniz üzere sms takibi, yer tespiti, fotograf ve video izleme, emailler ve telefon rehberi gibi özelliklerdir.Daha ileri özellikler olarak tanımlayabileceğimiz telefon dinleme , ortam dinleme, casus kamera, gibi daha sayabileceğimiz birçok özellik malesef mobistealth de yoktur.

Flexispy, Mspy, Spyera ve Highster Mobile ile kıyaslandığında özellik olarak onlardan oldukça eksik kalıır diyebilriz, bununla beraber tercih edilme bakımından da onların oldukça gerisinde yer alan bir programdır Mobistealth. Buna rağmen deneyenlerin oldukça memnun kaldıkları bir telefon takip yazılımıdır diyebiliriz. Kullanım kolaylığı bakımındanda aşağıdaki demosuna baktığınızda kolaylıkla anlayacağınız üzere oldukça rahat kullanımlı bir telefon casus programıdır. Özellikle samsung galaxy gibi android işletim sistemine sahip olan cep telefonlarında tercih edilebilir alternetif  bir yazılımdır. Ayrıca symbian işletim sistemli Nokia cep telefonlarındada Mobistealth tercih etmek oldukça akıllıca olur.

Mobistealth tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz, video ingilizce olmasına rağmen kolay anlaşılır bil dille seslendirilmiş olması nedeniyle azda ingilizceniz olsa anlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Mobistealth programının online demosuna da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Ayrıca Mobistealth uyumlu telefonlar listesinede yine aşağıdaki ilgili linkten ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı Memnuniyet Oranı  
ANDROID de %85   IPHONE da %80Hiç yorum yok:

Yorum Gönder