SPYERA

SPYERA telefon casus programı android, iphone, symbian ve blackberry cep telefonlarında çalıştığı gibi yine android tablet ,pc ve ipad larda çalışan versiyonları da bulunan komple bir casus yazılımdır. Alanında oldukça iyi bir yazılım şirketidir, diğer programlarla kıyaslandığında neredeyse diğer bütün programları geride bırakacak bir altyapıya ve özelliğe sahip olmasından dolayı fiyat olarak onlara göre bir miktar daha yüksektir.

Spyera en özellikli programlardan olan Flexispy kıyaslandığında neredeyse aynı özelliklere sahip ender yazılımlardan birtanesidir, ve flexispyın sunduğu özelliklerin hemen hemen hepsi Spyerada mevcuttur. Eğer bir telefon izleme yazılımından beklentileriniz oldukça fazlaysa full özellikli bir yazılım arıyorsanız Spyera programı çok iyi bir seçenek olabilir.Özellikleri arasında canlı görüşme dinleme, canlı ortam dinleme, konuşmaları kaydedip panelden dinleme, ortam kaydedip panelden dinleme, whatsapp, facebook, skype, viber,line ve diğer birçok online mesajlaşma platformları kayıtları,şifre kaydetme, multimedya görüntü ve videoları ve daha bir çok ileri fonksiyona sahip ender yazılımlardandır.

Spyera yazılımının hem akıllı telefonlar hem tabletler hemde bilgisayarlarda kullanılabilen versiyonları bulunmaktadır Bu versiyonların neler olduğunu ve hangi özellikleri içerdiğini aşağıdaki spyera resmi sitesi linkinden bulabilirsiniz.

Spyera casus telefon yazılımını tercih etmek isteyen kişiler aşağıdaki fiyatlardan satın alabilirler. Bu fiyatlar spyera resmi sitesinde olan fiyatlardır ve devamlı olarak günceldir.

 3 Aylık $189        6 Aylık $289       12 Aylık $389

Spyera telefon dinleme programıhakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki ilgili sayfalara bakmanız yeterli olucaktır.

Kullanıcı Memnuniyet Oranı  
ANDROID de %90     IPHONE da %85


13 yorum:

 1. bence spyera enaz flexispy kadar iyi 6 aydır kullanıyorum tık demedi daha

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hocam tık demedi derken nedemek istiyorsunuz yani iyimi yani onumu demek istiyorsunuz anlayamadım da, soruyorum çünkü spyera satınalabilirim kullanan birinden fikir almak istedim.

   Sil
  2. :) evet ercan kardeş yani iyi program demek istedim sorunsuz çalışıyor anlamında ben htc de kullanıyorum gayet iyi

   Sil
  3. Merhaba spyera programı kullanımı konusunda bir kaç sorum olucak yardımcı olabilir misinz ?

   Sil
 2. ince ayar11/22/2014

  bende spyera kullanmıştım biara androidde oldukça başarılı bir progam bence tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 3. flexispy programına çok benziyo bu program ikisinide kullandım hemen hemen aynı diyebilirim özellikleride nerdeyse aynı zaten diğer programlara kıyaslama yaparsam bu diğerlerine göre oldukça önde bir program bence.

  YanıtlaSil
 4. burçin12/17/2014

  evet flexispyla neredeyse paneli aynı güzel bir program bencede

  YanıtlaSil
 5. Dha önce kullandım çok güzel bir program, tek handikapı fiyatı çok yüksek,ayrıca teknik destek almak gerektiğinde iyi derecede ingilzce bilmeniz gerekiyor

  YanıtlaSil
 6. Adsız3/21/2015

  Keylogger olan bir program yok mu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tekno boy3/22/2015

   Flexispy,mspy ve spyera yazılımlarında keylogger özellikleri zaten vardır.

   Sil
 7. Adsız5/22/2015

  nokia lumi 510 da kullanılırmı acaba

  YanıtlaSil
 8. ortam kaydı yaparken telefn açlınca yada arayınca kaydı kesiyor konuşma başlayınca bu olayı saçma sanırım microfondan çıkmak istiyor program ben diğer seçenekleride denedim yanı mic değiştirme seçeneklerini aynı bunu düzeltmeleri gerek bence bu saçma hadi telefon kapanınca tekrar kayıt a devam etse neyse bunun dışında sorun yok birde diğer cıhaz yurt dışına çıktı sms le komut almyor sorun neden bilmiyorum sadece panelden komut gidiyor o da telefonun internete bağlanmasını bekleyeceksin bu neden bunu anlamadım hala

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cep tamir7/05/2015

   Evet ortam kayıt ederek dinleme sırasında arama gelırse kayıt sonlanır. dogrudur düzeltilebilirmi bilmiyorum doğrusuama bunun dışında gayet güzel ve kullanışlı bir programdır spyera.

   Sil