FİYAT LİSTESİ

Bu sayfada dünya genelinde kullanılan ilk 3 sıradaki en popüler cep telefonu dinleme ve takip etme casus programlarının özelliklerini, güncel fiyatlarını ve resmi satış sitelerinin linklerini bulabilirsiniz. 

Programlar 1 ila 10 arasında en popülerden en az popüler olana göre sıralanmış olup bu sıralama yapılırken programların özelliklerinin çokluğu, kullanım kolaylıkları, kontrol panellerinin dil seçenekleri ve tabiki fiyatlarının uygunluğu gibi bir çok faktör göz önünde bulundurulmuştur.


En popüler telefon dinleme programları, popülerlik durumuna göre sıralanmıştır.

2 GÜN 
TAMAMEN
ÜCRETSİZ
FULL ÖZELLİKLİ
DENEME
VERİYOR

HEMEN DENEYİN
Xmobile Pro en hızlı veri transferi yapan yazılımdır.Her şey tek tıkla panelinize düşer. Buna konuşmalar kamera görüntüleri canlı video görüntüsü dahildir.Mutlaka denemelisiniz.


Kullanıcı Memnuniyet Oranı

Androidte %98
Sadece android telefonlar
içindir (samsung,htc,lg,general mobile,sony xperia, hepsine uyumludur)

Androidde 1 Numara bir yazılım.

Anroid telefonlara özel  çok güçlü bir yazılımdır.
Beklediğinizin ötesinde bir perfermansa hazırsanız o halde mutlaka denemeniz gereken bir yazılım diyebiliriz. Denediğinizde kendiniz zaten anlıyacaksınız, .
Detaylara bakmanızı öneririm.

flexispy

2. FLEXİSPY


3 aylık 
Extream Full+ versiyonu

759 TL

---------------------

12 aylık 
Extream Full + Versiyonu

1339 TL

Flexispy dünyanın en çok özellik barındıran en gelişmiş telefon dinleme yazılımıdır. Kısaca özellik olarak yok yoktur. Extream peketi Full+ özelliklidir.Aramaları ve ortamı Canlı olarak dinleme veya kaydedip dinleme özellikli. şifreleri görme, gizli kamera özelliği ve tabiki keylogger özelliği ile full bir yazılımdırKullanıcı Memnuniyet Oranı

Androidte %90
Iphoneda %95Flexispy 5 yıldızı en çok hak eden programlardandır. Bunun nedeni özelliklerinin hem androidde hemde iphonelarda oldukça zengin oluşudur.

Hem Android hemde Iphone larda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yazılımdır Özelliklerine  bakınca daha iyi anlıyacaksınız, detay sayfasına bakmanızı öneririm.3. MSPY


1 Aylık 247 TL


3 Aylık 423 TL

1 Yıllık 710 TL

Fiyatlarda ufak değişiklikler olabiliyorÖzellikle Jailbreaksiz iphone için tavsiye ederiz.Kullanıcı Memnuniyet Oranı

Androidte %70
Iphoneda %90

Mspy Geçmiş dönemlere kıyasla popülerliğini bir miktar kaybetmiş durumda olsada yinede listemize 3. sıradan girmeyi hak ediyor.
Alanında eski firmalardan olması ve standart bir müştri hizmetinin olması artılarından.

Özellikle Jailbreaksiz iphone için tavsiye ederiz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme