FİYAT LİSTESİ

Bu sayfada dünya genelinde kullanılan ilk 3 sıradaki en popüler cep telefonu dinleme ve takip etme casus programlarının özelliklerini, güncel fiyatlarını ve resmi satış sitelerinin linklerini bulabilirsiniz. 

Programlar 1 ila 10 arasında en popülerden en az popüler olana göre sıralanmış olup bu sıralama yapılırken programların özelliklerinin çokluğu, kullanım kolaylıkları, kontrol panellerinin dil seçenekleri ve tabiki fiyatlarının uygunluğu gibi bir çok faktör göz önünde bulundurulmuştur.


En popüler telefon dinleme programları, popülerlik durumuna göre sıralanmıştır.


1.MSPY


1 Aylık 228 TL

3 Aylık 423 TL

1 Yıllık 710 TL

Fiyatlarda ufak değişiklikler olabiliyor
Özellikle Jailbreaksiz iphone için tavsiye ederiz.Kullanıcı Memnuniyet Oranı

Androidte %70
Iphoneda %90

Mspy Geçmiş dönemlere kıyasla popülerliğini bir miktar kaybetmiş durumda olsada yinede listemize 3. sıradan girmeyi hak ediyor.
Alanında eski firmalardan olması ve standart bir müştri hizmetinin olması artılarından.

Özellikle Jailbreaksiz iphone için tavsiye ederiz.


flexispy

2. FLEXİSPY


3 aylık 
Extream Full+ versiyonu

759 TL

---------------------

12 aylık 
Extream Full + Versiyonu

1339 TL

Flexispy dünyanın en çok özellik barındıran en gelişmiş telefon dinleme yazılımıdır. Kısaca özellik olarak yok yoktur. Extream peketi Full+ özelliklidir.Aramaları ve ortamı Canlı olarak dinleme veya kaydedip dinleme özellikli. şifreleri görme, gizli kamera özelliği ve tabiki keylogger özelliği ile full bir yazılımdırKullanıcı Memnuniyet Oranı

Androidte %90
Iphoneda %95Flexispy 5 yıldızı en çok hak eden programlardandır. Bunun nedeni özelliklerinin hem androidde hemde iphonelarda oldukça zengin oluşudur.

Hem Android hemde Iphone larda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yazılımdır Özelliklerine  bakınca daha iyi anlıyacaksınız, detay sayfasına bakmanızı öneririm.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder