TELEFON TAKİP YAZILIMINI GENERAL MOBİLE TELEFONDA KULLANMAK

general mobile discovery
General Mobile cep telefonu modelleri arasında en çok kullanılanı olan General Mobile Discovery'de android jelly bean işletim sistemi kullanılmıştır, oldukça popüler bir işletim sistemi olan android jelly bean işletim sistemine sahip diğer cep telefonlarında olduğu gibi Discovery cep telefonlarında da oldukça kolay bir şekilde uzaktan telefon dinlemesi ve takibi yapılabilmektedir.
Cep telefonu dinleme yazılımları veya cep telefonu casus programları olarakta bilinen cep yazılımlarının android jelly bean işletim sistemi ile uyumlu olanlarından her hangi  bir tanesinin bu telefona yüklenmesi ile takip ve dinleme işlemi uzak bir bilgisayar aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Bu durumu kısaca özetlemek gerekirse şöyle açıklayabiliriz, önce uygun yazılımın hangisi olduğuna karar veriyorsunuz, daha sonra takip edilmek istenen telefonun internet tarayıcısına yazılımın indirme linki yazılarak yazılım telefona indiriliyor ve kuruluyor. Kurulum sonrasında ise artık o telefonla yapılan tüm konuşmalar dahil diğer tüm bilgiler program kullanıcısının online hesabına program tarafından gonderiliyor, kullanıcıda programın online hesabına giriş yaparak tüm gönderilmiş bu verileri görebiliyor ve dinleyebiliryor.

General Mobile cep telefonları için en uygun olabilecek programları sıralayacak olursak xmobile pro, Flexispy, Spyera   ilk 3 sıradadır diyebiliriz. Bu 3 programda oldukça geniş özellikleri olan programlardır ve dünya genelinde en çok kullanıcı potansiyeli olan programladır. Bunlara ek olarak 4. sırada Highster Mobile ve Mspy programlarıda  sayılabilir fakat dediğim gibi ilk başta tercih edilmesi gereken 3 programdan sonra gelir kesinlikle.

Bu saydığımız programların hangi özellikleri içerdiklerini hangi özelliklerinin diğerlerine göre daha iyi olduğunu ve güncel fiyatlarının ne kadar olduğunu ise sitemizin en üstünde yer alan ana menümüzdeki program sayfalarından bulabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder