MSPY TELEFON DİNLEME PROGRAMININ AVANTAJLARI

telefon dinleme programıTelefon dinleme programı denilince ilk akla gelen yazılım olan Mspy neden bu kadar popüler olmuştur sizce? Mspy programını diğer telefon dinleme yazılımlarından daha üstün kılan özellikler nelerdir? Dünya genelinde bir kıyaslama yapıldığında Mspy telefon casus yazılımının pozisyonu nedir? Tüm bu soruları sizler için bir araya topladık ve yanıtlamaya çalıştık.

Evet öncelikle mspy programının diğer yazılımlara kıyasla neden bu kadar popüler olduğunun nedenini sizler için incledik, karşımıza gelen en önemli etmenler ise Mspy ın oldukça kolay kullanımlı oluşu, bir hayli hızlı bir şekilde hedef cep telefonuna kurulabiliyor olması (yaklaşık 2 dakikada kurulur) ve mspy kullanıcı panelinin oldukça kolay kullanılabilir bir şekilde dizayn edilmiş kullanıcı dostu bir görünüme sahip oluşudur.


Türkiye'deki mspy kullanıcılarının diğer çoğu yazılıma göre en avantajlı hissettikleri diğer bir yan ise mspy ın fiyatının oldukça makul bir seviyede oluşudur, Türkiye'de faaliyet gösteren bir çok web sitesinde Mspy ile kıyaslanamayacak kadar az özelliğe sahip adı bile duyulmamış hatta çoğunda adları bile konmamış bir çok yazılımın oldukça yüksek fiyatlara satılmak istediğini görebilirsiniz. Mspy gibi dünya genelinde popüler olmuş bir yazılımın 12 aylık bir lisansı 350 TL iken bir çok adı bile duyulmamış yazılım 1000 ila 2000 TL arasında satışa sunulabilmektedir. Bu yüzden mspy programının Türkiye deki programlarla kıyaslandığında oldukça avantajlı bir seçim olduğunu belirtmekte ayrıca fayda var.

Mspy yazılımı biraz öncede bahsettiğimiz üzere dünya genelinde satışı olan bir programdır ve her ülke için kullanıcı paneli o ülkenin diline göre ayrıca tasarlanmıştır, yani Türkiye'den mspy alıp kullanan bir kişi mspy programını tamamen Türkçe olarak rahatlıkla kullanabilmektedir.Multi dil seçme özelliğinden yararlanılıp program istenilen diğer bir dilde dahi rahatlıkla kullanılabilir. Bu özellik çoğu yazılımda yoktur buda mspy üretici firmasının nedenli büyük bir şirket olduğunun bir göstergesidir.

Mspy telefon takip programının en güzel ve avantajlı özelliklerinden biriside takip etmekte olduğunuz telefonu istediğiniz zaman kolaylıkla değiştirebilme ve diğer bir telefonu takip etmeye devam etme seçeneğini kullanıcılarına sunmasıdır.Ve bunu istediğiniz kadar sayıda yapabilmenize olanak tanımaktadır. Yani diyelim mspy aldınız ve bir telefona yukleyip bu telefonu takibe başladınız ve bir süre sonra artık bu telefonu takip etmek istemiyor diğer bir telefonu takip etmek istiyorsunuz, evet bu durumda yapmanız gereken tek şey mspy panelinize giriş yapıp telefonu değiştir yazan bölüme tıklamak, böylece ilk takip ettiğiniz telefon mspy panelinizden silinir ve yeni takip etmek istediğiniz telefon panelinize eklenir. Bu işlemin detaylı anlatımına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Mspy programı en popüler yazılım inceleme websiteleri tarafından 2013 yılında dünya genelinde en çok kullanılan telefon izleme yazılımı seçilmiştir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder