MSPY EN YENİ ÖZELLİKLERİ

Mspy telefon dinleme programına en son eklenen özelliklere değinmek istiyorum, hemen aşağıda bu iki süper özelliği sizlere kısa ve öz olarak tanıtayım.

1: Telefon Kamerasından Gizli Görüntü Alma Özelliği (Photo Spying)
En gelişmiş cep telefonu dinleme yazılımlarında dahi bulunmayan bu özellik sayesinde hedef telefonun hem ön hemde arka kamerasından aynı anda görüntü alınabiliyor. Bu özellik sayesinde telefonun o anda bulunduğu ortam hakkında en net bilgi edinilebiliyor. Mspy bu görüntü alma sırasında telefonda flash patlaması, ışık yanması, fotoğraf çekme sesi veya diğer hiç bir uyarı vermeden bu işi yapıyor.
Telefondan görüntü alma işleminin sıklığı veya zaman aralığı mspy kullanıcısı tarafından mspy online paneli üzerinden ayarlanabiliyor ve istenildiğinde de bu fonksiyon devre dışı bırakılabiliyor.

Hemen aşağıda mspy online panelinden alıntı yapılmıs Photo Spying görüntülerini bulabilirsiniz. Mspy hesabınıza program tarafından gönderilecek bu görüntüleri mspy panelinizde aşağıdaki gibi görüntüleyebilir ve üzerlerine tıklayıp orjinal boyutlarda izleyebilir, istediğinizde ise bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Yukarıdaki resimdende anlasılacağı uzere mspy panelinizin Photo Spying yazan bölümüne giriş yapıp ekranın sağ tarafta bulunan Komutlar kısımdan hangi zaman aralıklarında görüntü almak istediğinizi giriyorsunuz, ve böylece mspy programıda sizin girdiğiniz zaman aralığı içerisinde telefonun hem ön hemde arka kamerasından yukarıdaki örnek görüntüler gibi görüntüler alıp sizin online panelinize gönderiyor. Görüntü alma işlemi sizin girdiğiniz zaman aralığında telefon kullanıcısının telefon ekran kilidini her açışında gerçekleşir. Yani kullanıcı telefonu eline alıp ekran kilidini parmağıyla açtığı an görüntü hem ön hemde arka kameradan alınır ve yukarıdaki gibi size gönderilir.

Örnek: Komutlar bölümünden başlangıç tarihini 1.1.2014  bitiş tarihinide 2.1.2014 diye ayarladığınızda program bu zaman aralığında her telefon ekran kilidi açıldığında görüntü alıp sizin online panelinize yükler sizde o panelden görebilirsiniz.

Bu özelliği mspy online demosunda görmek isterseniz aşağıdaki demoyu incele butonua tıklayıp açılan sayfadan Demoya Bak yazan kısma gırınız.2: Snapchat Özelliği
Mspy programına en son eklenen diğer güzel bir özellikde Snapchat özelliğidir, bu özellik sayesinde telefondan gönderilen Snapchat video mesajlarını mspy yakalar ve sizin online panelinize gönderir. Snapchat yeni bir mesajlaşma şekli olarakdünya genelinde oldukça yaygınlaşmaya başlayan bir akıllı telefon uygulamasıdır,
Hemen aşağıda mspy online panelinden alıntı yapılmış Snapchat ilgili ekran görüntüsünü görebilirsiniz.

Mspy panelinizden yukarıdaki ekran görüntüsündede açıkça görüldüğü üzere sol menüden Snapchat kısmına geliyorsunuz ve hedef telefondan gönderilen ve alınan snapchat videolarına ulaşabiliyorsunuz. Kullanımı oldukça kolay olan diğer mspy özelliği Snapchat.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder