HİGHSTER MOBİLE GİZLİ KAMERA ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILIR

highster mobile gizli kamera özelliği

En çok tercih edilen telefon takip programlarından bir tanesi olan Highster Mobile programının bir çok özelliği bulunmaktadır ve bu özelliklerden en çok ilgi görenlerinden birtaneside Hedef Telefon Kamerasından Gizli Görüntü Alma özelliğidir.

Remote Camera olarak Highster Online kullanıcı panelinde isimlendirilen bu özelliğin nasıl kullanıldığını sizlere en kısa ve açık biçimde açıklamaya çalışalım.


GÜNCELLEME: 

YAZILIMDAKİ DİNLEME OZELLİKLER KALDIRILDIGINDAN BU YAZILIMI ARTIK TAVSIYE ETMIYORUZ,

DİNLEME OZELLIKLERI OLAN XMOBİLE PRO VE FLEXİSPY A BAKABİLİRSİNİZ.


1. Öncelikle Highster Mobile Online Panelinize kullanıcı adınız ve parolanız ile giriş yapıyorsunuz.


2. Sonra panelinizin sol menüsünün en alt kısmında bulunan Settings (Ayarlar) kısmına tıklıyorsunuz.


3. Son olarakta aşağıdaki ekran açılacaktır. Bu ekranda 2 adet kod vardır. Bu kodlardan Stealth Camera  yazan yerin karşısındaki kod hedef telefonun camerasından görüntü almanızı sağlayacak koddur.

Bu kodu herhangi bir telefondan sms mesajı olarak hedef teşefona gönderirseniz bu kod hedef telefona gizli bir şekilde telefonda hiç bir uyarı vermeden ulaşıcak ve hedef telefonda bulunan Highster Mobile yazılımı kodu otomatik olarak algılayarak telefon kamerasından gizlice görüntü alıp sizin online panelinize göndericektir.
Bu sayfada bulunan diğer kod ise yazılımı hedef telefondan silmek için kullanılan koddur, eğer o kodu aynı şekilde sms mesajı olarak hedef telefona gönderirseniz hedef telefondaki Highster Mobile yazılımı bu koduda otomatik olarak algılayacak ve kendini hedef telefondan kaldıracaktır.


Highster Mobile telefon dinleme yazılımının en önemli özelliklerinden olan Remote Camera ( telefon Kamerasından Gizli Görüntü Alma) özelliğinin nasıl kullanıldığını en kısa şekilde özetlemeye çalıştık. Eğer Highster Mobile yazılımının diğer özelliklerini daha detaylı bakmak veya yazılımı satın almak ve yuklemek isterseniz hemen aşağıdaki Highster Mobile resmi sitesine bakabilirsiniz.

şuan satışı yoktur


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder