DİNLEME CİHAZI

Dinleme Cihazı olarak tabir edilen ve uzak bir lokasyondan diğer bir lokasyona bağlanarak o mevcut konumdaki sesleri alabilmenize dinleyebilmenize veya kaydetmenize yarayan cihazlar bulunmaktadır, bu dinleme cihazları hem boyutlarına hem özelliklerine hemde fiyatlarına göre çok çeşitli firmalarca üretilmiş ve satılan cihazlar olabilmektedirler.

Kullanım amaçlarına göre oldukça çeşitlilik gösterebilen bu cihazlar en çok kişisel güvenliğin sağlanabilmesi için ev iş yerlerinde kullanılabilmektedirler. İş yerlerinde ve evlerinde hırsızlara karşı bir koruma geliştirmek isteyen kişiler uzakta bulundukarı zaman zarflarında ev ve iş yerlerini dinleme cihazı ile her an kontrolleri altında tubabilmektedirler.

Diğer bir kullanım alanı ise çocuklu ailelerin çocuklarını her an nerede olduklarını takip edebilmeleri ve onların kendilerinden uzak oldukları okul vb gibi yerlerdeyken takip edebilmeleri içindir. Küçük çocuğunun her an nerede oldugunu telefonundan veya bilgisayarından her an bilebilmelerini sağlar. Buda ayrıca extra bir güvenlik oluşturur ki özellikle de kullanımı artan bir şekilde devam etmektedir.

Gps takib özelliği bu cihazların olmazsa olmaz özellikleri arasındandır, aradığınız da mevcut kişinin ayrıntılı bir şekilde konumunu verecek şekilde tasarlanmış ve hem uydular hemde mevcut gsm baz istasyonlarından yararlanarak size en doğru konumu 5 ila 50 metreye kadar hata payıyla verebilecek özelliktelerdir.

Dinleme cihazı kullanımı hakkında dah fazla bilgi edinmek veya bir dinleme cihazı satın almak veya dinleme cihazının işlevini yerine getirebilen çok kapsamlı bir telefon dinleme programı satın almak isterseniz sitemizde bulunan ilgili sayfalarımıza bakmanız hem yeterli miktarda bilgi sahibi olmanızı sağlayacak hemde en dogru seçimi yapmanıza imkan verecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder