FLEXiSPY DA TELEFON DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR

Flexispy telefon dinleme programı kullanıyorsanız bilmek isteyebileceğinizi düşündüğümüz bir konuyu sizlere kısa ve kolay bir şekilde anlatacağız, Evet Flexispy programını şuan bir telefonda kullanıyorsunuz ve artık baska bır telefona yukleyıp takıbınıze onda devam etmek istiyorsunuz yani telefonu değiştirmek istiyorsunuz ,

Peki nasıl yapacaksınız?
Aslında yapmanız gereken şey oldukça basit ve dakikalar içerisinde flexispy kullanıcı panelinizden kolaylıkla yapabileceğiniz bir kaç tıklamadan ibaret. Sizler için çok daha basit ve anlaşılır olması açısından hemen aşağıda bulunan videoda adım adım ne yapmanız gerktiğini görsel olarak anlattık videoyu izleyince zaten nekadar kolay olduğunu kendinizde görebileceksiniz.

Unutmayın: Aşağıdaki işlem eger flexispy ı mevcut kullandıgınız telefonda pasif yapıp diğer yeni bir telefona lisansınızı geçirip onda kullanıma devam etmeniz için yapılan bir işlemdir. Şayet aynı telefona yeniden öbaştan yükleme yapmak istiyorsanız aşağıdaki işleme ek olarak birde telefondan silme işlemni uygulamanız gerekir onuda diğer yazımızda anlatacağız.

Buyrun şimdi izleyin lütfen..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder