HİGHSTER MOBİLE SPY


Highster Mobile Spy: Highster mobile spy son zamanlarda en çok kullanılan cep telefonu casus programları  listesinde yerini üst sıralara taşımayı başaran ender programlar arasında yer almaktadır,özellikle Flexispy, Spyera, Mspy yazılımlarının hemen ardından listeye giren bu programda da en az mspy da olduğu kadar özellik bulunmaktadır. Gerek cep telefonu ile yapılan görüşmelerin kaydedilmesi ve dinlenmesi gereksede diğer sms takibi gps takibi gibi özelliklerin hepsi Highster Mobile programında da bulunmaktadır.

Bu özelliklere ek olarak stealth camera ( Gizli Kamera )özelliğide en son eklenen özellik olarak highster mobile spy a ayrı bir değer katmaktadır. Stealth camera özelliği kullanıcıya uzaktan cep telefonunun kamerasını istediği zaman açıp görüntü alabilme imkanı vermektedir. Bu işlem programı satın aldığınızda ulaşacağınız kontrol panelinizde yer alan çeşitli sms komutlarıyla sağlanmaktadır. Örnek vermek gerekirse hedef telefona kontrol paneliniz de yer alan sms komutunu gönderdiğinizde bu komut cep telefonuna gizli bir şekilde ulaşıyor ve cep telefonunun kamerasından görüntü alıp sizin kontrol panelinize göndermesini sağlıyor.

Highster Mobile Spy programına ait özelliklerin tümüne ve telefonunuzun bu programa uyumlu olup olmadığını aşağıda yer alan linkler sayesinde kontrol edebilirsiniz.


ÖNEMLİ GÜNCELLEME: (mutlaka okuyun)

Highster Mobile programında önceden mevcut olan aramaları dinleme ve ortam dinleme özellikleri şuan için yazılımdan kaldırılmıştır, bu yüzden sitemiz Highster Mobile yazılımı yerine bu iki özelliği ve daha fazlasını içeren Xmobile Pro veya Flexispy yazılımlarını önermektedir.

Websitemizin kullanıcılarının bu önemli güncel bilgiyi program seçimlerinde değerlendirmeleri bizim için önemlidir.Aşağıdaki linkler yazılımdaki özellikler eski seviyesine dönene kadar sitemizden kaldırılmıştır.

Tüm Özellikler

Telefonuma Uygunmu26 yorum:

 1. Bence highster mobile da enaz mspy kadar iyi bir program, kullanmanızı tavsiye ederim fiyatıda daha uygun, az bucuk ingilizceniz varsa çok kolay bir kullanımı vardır.tavsiye ederim. tabi hiç ingilizceniz yoksa mspydan şaşmayın derim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adsız7/26/2014

   şuan highster mobile kullanıyorum bende samsung s4 telefonda gayet başarılı ayrıca oldukçada kolay bir program

   Sil
 2. Adsız8/18/2014

  Hedef telefona programı yüklememiz gerekiyor mu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cep tamir8/20/2014

   zaten olay hedef telefonda oluyor, programı hedef telefona yuklemenız gerekıyor tabiki.

   Sil
 3. teşekkürler güzel program

  YanıtlaSil
 4. program çok başarılı yanlız tango aramalarinida görebileceğimiz güncelleme yapılırsa tadından yenmez

  YanıtlaSil
 5. cep telefonumdan nasıl kontrol edebilirim ?

  YanıtlaSil
 6. Highster yüklediğimde cihazda bir görünüyormu. Bu konuyla alakalı bir açıklama göremedim. Birde spymaster Pro mu önerirsiniz yoksa highster mı? Hangisini kullanmak daha kolay. Benim için önemli olan ortam dinleme,konuşma kayıt, gizli kamera. Ona göre hangisini tercih etmeliyim.acil cvp alabilirsem sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cep tamir12/13/2014

   sırasıyla flexispy, mspy, highster mobile ve spyera yazılımları özellikle önerebileceğimiz ilk 4 yazılımdır. Bu yazılımların özelliklerine yukarıdaki ana menüdeki ilgili sayfalarından bakabilirsiniz.

   Sil
 7. fiyatına göre oldukça başarılı bir program kullanıyorum tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 8. Adsız1/01/2015

  General Mobile Discovery'de calisir mi?

  YanıtlaSil
 9. Adsız1/02/2015

  Çalışır.

  YanıtlaSil
 10. Adsız1/11/2015

  nasıl sipariş ediyoruz ve kaç günde elimize ulaşıyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cep tamir1/11/2015

   program online olarak satın alınır ve satın alınır alınmaz emailinize gelir ve hemen kullanılabilir.

   Sil
 11. Adsız1/22/2015

  program yüklendiği telefonda nasıl gizleniyor. Kullanıcı programı fark edebilir mi? menü, widget ve ana ekranda programa dair bir iz kalıyor mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cep tamir1/22/2015

   program telefona yüklendiğinde zaten gizli modda çalışıyor özel bir gizleme yapmanıza gerek yoktur.

   Sil
 12. Adsız3/17/2015

  programı kendi telefonumuza mı,yoksa dinleme yapacağımız kişinin telefonuna mı kuruyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cep tamir3/17/2015

   Tabiki dinleme yapıcagınız hedef telefon hangısıyse ona yuklemelısınız. Kendı telefonunuza degıl.

   Sil
 13. müjdat3/17/2015

  bence fiyatı diğerlerine göre çok uygun bu 69,99 dolar 1 yıllık fiyatı dimi yani aylık veya 3 aylık felan değil dimi? eğer 1yıllıksa gayet iyi bence bide samsung s4 te nasıl dır ona yuklemeyi düşünüyorum yada belki htc telefonada olabilir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tekno Boy3/17/2015

   Evet müjdat bey bu1 yıllık fiyatıdır, samsung htcveya diğer herhangi bir android telefonda rahatlıkla kullanabılırsınız yani uyumludur.

   Sil
 14. Adsız4/22/2015

  1 aylık satın almak istediğimde 231.02 TRY böyle bir fiyat çıkarıyor ama 69.90 sent yaklaşık 180 tl gibi bir fiyat yapıyor hiçbirşey anlamadım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hocam o biraylık degıl 1 yıllık fıyatı 69,99 dolar, zaten bu yazılımın bir tek 1 yıllığı var baska secenek yok. Dediğiniz tl fiyatı kısmında ise haklısınız nedense usd olarakodeyınce 69,99 $ olan tutar tl fiyatı olunca 231 TL oluyor sanırım yanlıs cevırmısler. Buyuzden ben usd para turunden işaretleyip oyle satın aldım 69,99 dolara geldi bana.

   Sil
  2. Adsız5/25/2015

   Türkiye için KDV eklendiği için aradaki fark oradan geliyor.

   Sil
  3. MERTCAN5/26/2015

   Şuan aldım kdv ile 195 tl ye denk geldi bana

   Sil
 15. iyi günler
  bu görüşme kaydı gibi anlık olan bilgilerin aktarımım mobil veri aktarımı ilemi olmaktadır. ayrıca o an için açık olmaması halinde bir dosya içinde deponması ve wi-fi alanı veya mobil veri açılması sonucu sonradan aktarımı yapılmaktamıdır yada sadece mobil veri açıkken mi kaydeder

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. CEP TAMİR6/22/2015

   Hocam her türlü kaydeder ve ne zaman ki telefonda internet açık olursa ozamanda gönderir.

   Sil