FLEXİSPY GİZLİ KAMERA FONKSİYONU

Flexispy telefon dinleme yazılımında bulunan gizli kamera görüntüsü alma özelliği yani (Remcam ) nedir ve nasıl kullanılır? Öncelikle bu özelliğin ne olduğu hakkında kısaca bir bilgi verelim: Remcam özelliği Flexispy yazılımının yüklü olduğu mobil cihazın kamerasından bu cihaz kullanıcısına hiç bir uyarı vermeden gizli görüntü almaya yarıyan bir özelliktir. Flexispy online panelinizden gerçekleştireceğiniz birkaç kolay adım ile bu işlemi yerine getirebiliyorsunuz. Hemen aşağıda Remcam özelliğinin nasıl kullanıldığını ekran görüntüleride vererek çok kolay anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalıştık. Bir bakışta anlayacağınıza eminiz.

Öncelikle bilgisayarınızdan kullanıcı adınız ve şifrenizle flexispy online panelinize giriş yapmalısınız, daha sonraki işlemler ise sırasıyla şöyledir:

1. Panelinizde bulunan RemCam kısmına tıklayın.


2. Sağ köşedeki turuncu renkteki kamera işaretine tıklayın.


3. Remote camera image capture yazan kısma tıklayın.


4. Son olarakta Continue yazan yere tıklayın.

İşte bukadar basit, böylece flexispy ın yüklü olduğu mobil cihazın kamerasından otomatik olarak görüntü alınacak ve sizin panelinize gönderilecektir, sizde bu görüntüyü panelinizden görebilceksiniz. Bu gönderme işlemi mobilcihazın bir sonraki veri gönderim zamanında olucaktır.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder