FLEXİSPY TELEFON DEĞİŞTİRME İŞLEMİ NASIL YAPILIR

Flexispy telefon dinleme programının kullanıcısına sunduğu imkanların en önemli olanlarından bir taneside satın aldığınız flexispy lisans süresi boyunca programı değişik telefonlara aktarıp istediğiniz kadar telefon değiştirme hakkı vermesidir.

Örnek verecek olursak 3 aylık flexispy yazılımı satın aldığınızı farz edelim ve siz bu 3 aylık lisans süreniz boyunca bu yazılımı önce A marka bir telefonda kullanabilir ve bir süre sonra bu A marka telefonu izlemekten vazgeçip B marka bir telefona yazılımı yükleyip o B marka telefonu izlemeye devam edebiliyorsunuz, bu değiştirme işlemini lisans süreniz boyunca istediğiniz sayıda telefonda ve istediğiniz sayıda yapabiliyorsunuz. Yani önce A marka sonra B marka sonra yeniden A veya C marka telefonlar arasında istediğiniz kadar geçiş yapma hakkını flexispy kullanıcısına sağlamaktadır.

Peki Flexispy da telefon değiştirme işlemi nasıl olmaktadır? Çok kolay bir işlem olan telefon değiştirme işlemini kısaca açıklayalım.

Öncelikle flexispy online panelinize kullanıcı adınız ve şifrenizle bilgisayarınızdan giriş yapmalısınız. Daha sonra aşağıda ekran görüntülerini verdiğimiz kolayca anlıyabileceğiniz şu adımları uygulamalısınız.

1. Panelinizden Control Center yazan kısma girin.


2. Sonra Device Controls yazan kısma tıklayın.


 3.  Deactivate yazan kısma tıklayın.


4. Son olarakta Deactivate Now yazan yere tıklayın,

İşte bukadar kolay, bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde online paneliniz sizi en geç 1 saat içerisinde otomatik olarak tekrardan kurulum adımlarına yönlendirecektir. Yani bu işlemi yapıp panelinizden çıktığınızda ve 1 saat sonra tekrar panelinize giriş yaptığınızda Panelinizde flexispy ı ilk satın aldıgınızda karşınıza gelmiş olan kurulum ekranı yeniden sizin karşınıza gelicektir ve sizde istediğiniz diğer bir telefona tekrardan en baştan flexispyı bu kurulum ekranında gösterildiği gibi kolaylıkla yükleyebiliceksiniz. Böylece artık yeni yuklediğiniz telefonu takip etmeye baslamış olursunuz.


Yukarıdada belirttiğimiz üzere bu işlemi defalarca yapabilirsiniz. Yani defalarca telefon değiştirebilirsiniz bu imkanı flexispy kullanıcısına sunmaktadır.


Burada önemli olan ayrıntı ise şudur: Yukarıdaki anlatılan işlem programın kurulu olduğu mevcut telefonu değiştirip yeni bir telefona kurulum yapmak için olan işlemdir.

Şayet mevcut flexispy kurulu  olan telefona herhangi bir sebebten ötürü tekrardan en baştan alarak kurulum gerçekleştirmek istiyorsanız ozaman yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra telefonda mevcut olan flexispy programını uninstall ( yani telefondan kaldırmanız) gerekmektedir. Bunun için ise yukarıdaki işleme ek olarak sadece mevcut programın yuklu olduğu telefona uninstall (programı telefondan kaldır) sms komutunu göndermeniz gerekmektedir. 

Bu komutu panelinizde bulunan Help-Referance Manuels- Control Center Comands  yazan kısımda bulabilirsiniz.

Böylece komut telefona gider gitmez flexispy telefondan otomatik olarak kalkacak ve sizde yine panelinizden bu telefona flexispyı bastan kurabileceksiniz. Bu sms komutu herhangi bir telefondan gönderilebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder