NOKİA LUMİA DİNLEME PROGRAMI

Nokia Lumia cep telefonu dinleme programı hangileridir diye merak ediyorsanız şu an doğru yerdesiniz demektir. Öncelikle şunu belirtmekte fayda görüyorum; Nokia Lumia model cep telefonları Windows 8 işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonlar sınıfında yer almaktadırlar ve dolayısıylada samsung galaxy modelleri gibi android işletim sistemiyle çalışanlar veya iphone gibi ios işletim sistemiyle çalışan cep telefonlarına göre oldukça farklı bir kategoride yer almaktadırlar.

Eğer Windows 8 ile çalışan Nokia Lumia cep telefonu modellerinden birine sahip iseniz ve telefonunuza bir takip yüklemek istiyorsanız şu an için bunu yapamazsınız, çünkü android ve ios işletim sistemindeki hatta symbian telefonları da dahil olmak üzere kolaylıkla yüklenebilen bu programların windows 8 için olan sürümleri henüz geliştirme aşamasında ve piyasaya çıkmamış durumda. Bu yüzden Nokia Lumia larının dinlemelerini ve takibini yapmak isteyenlerin bir süre daha beklemelri gerekmektedir.

Alanlarında dünya çapında en iyi olan casus telefon programı çıkaran firmaların hemen hemen hepsi şu an için windows 8 işletim sistemine yönelik çalışmalarının sürdürmekte olduklarını bildirmişlerdir. Büyük bir ihtimalle çok yakın bir zamanda programlarının windows 8 sürümlerinide piyasaya sunucaklardır. Bu konuda özellikle Mspy,Topspy,Highster Mobile, Mobile Spy ve Mobistealth yazılımlarına çıkaran firmaların web sitelerini sizler için yakın takip altında bulundurmaktayız. Yazılımların resmi web sitelerinde bu konuda herhangi bir gelişme bildirildiği taktirde buradan sizlerle paylaşıcağız.
Piyasada her ne kadar bazı programlar Nokia Lumia yıda listelerine almış olsalarda bunlardan büyük bir çoğunluğu henüz bunu başaramamıştır. Unutmayınki web sitemizde sadece ve sadece dünya çapında kendini kanıtlamış en büyük ve en çok satış potansiyeline sahip cep telefonu casus yazılım larını sizlere tanıtmaktayız. Sitemizi takip ederek bu konuda en güncel bilgilere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

GÜNCELLEME: Nokia Lumia için aşağıdaki telefon dinleme yazılımını kullanabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder