FLEXİSPY KURULUMU

Flexispy yazılımının izlenecek olan hedef telefona kurulumu oldukça basittir, kısaca bu işlemin en baştan itibaren nasıl gerçekleştirileceğini şu şekilde özetleyebiliriz.

Öncelikle Flexispy yazılımı SATIN AL ınır ve satın almanın hemen sonrasında en geç 5 dakika içerisinde satın alırken doldurduğunuz formda belirttiğiniz e-mail adresinize Flexispy kullanıcı adınız, şifreniz ve flexispy hesabınıza giriş yapıcağınız web adresi bilgisi gelir.( aktivasyon kodunuz ise bu kullanıcı adı ve şifrenizle flexispy hesabınıza giriş yaptığınızda karşınıza gelicek olan kurulum sihirbazı ekranında görünecektir.)

E-mail adresinize gelicek bu kullanıcı adınız ve şifrenizle önce Flexispy hesabınıza giriş yaparsınız ve giriş yaptığınızdan sonraki kurulum adımları kısaca şu şekilde gerçekleşir.

Kurulum kısaca şu şekilde olur.


Öncelikle bilgisayarınızdan e-mailinizde size belirtilen Flexispy Giriş  adresine giderek Flexispy hesabınıza giriş yapın.
 (emailinizde gelen kullanıcı adı ve şifrenizle)


 Daha sonra karşınıza gelen kurulum ekranından kurulum yapıcağınız telefonun işletim sistemini seçin ve next (ileri) tuşuna basıp ilerleyin. Bu ekranda ileri tuşuyla ilerleyerek tüm kurulum adımlarını adım adım resimli olarak görüp hedef telefona kolaylıkla uygulayabilirsiniz. 

Ayrıca Flexispy ın resimli olarak nasıl kurulduğuna şu anda bir göz atmak isterseniz aşağıdaki Android veya Iphone kurulumu anlatım sayfalarımızın linklerine bakabilirsiniz. 









Hiç yorum yok:

Yorum Gönder