SPYMASTER PRO KURULUMU

Spymaster Pro telefon dinleme programının takip edilecek olan cep telefonuna  kurulumu oldukça kolaydır bunu en kısa şekilde aşağıdaki gibi sizlere göstermeye çalışalım. Çok kolay 3 Temel adım vardır.

1. Bilgisayarınızdan yapılacak işlem 1:   
Spymaster Pro yazılımı online resmi sitesinden satın alınır.  Şimdi Satın Al

2.Bilgisayarınızdan yapılacak işlem 2:

Satın alır almaz en geç 5 dakika içerisinde e-mailinize spymaster pro dan aşağıdaki gibi bir mail gelir.(emailinizin spam bölümünede gelebiliyor bazen orayıda kontrol edin).  


Bilgisayarınızdan bu e-mailde bulunan Click Here yazan yere tıkladığınızda hemen aşağıdaki resimde gösterildiği gibi bir sayfa açılacak, bu açılan  sayfadan hedef telefonunuzun modelinin  Android mi yoksa iphone mu olduğunu seçin ve  IMEI numarasını da girip Register yazan yere tıklayın böylece hedef telefonu Spymaster Pro hesabınızla ilişkilendirmiş olucaksınız. ( imei numarası telefona *#06# tuşladığınızda karşınıza gelen numaradır)3. Yükleme yapıcağınız telefondan yapılacak işlem: Yukarıdaki Register işlemlemini bitirdikten hemen sonra spymaster pro tarafından size bir e-mail daha gönderilecektir. Bu defa e-mailinize bilgisayardan değilde hedef telefon üzerinden giriş yapın ve yeni gönderilen e-mailde yer alan Calc_Pro.apk isimli dosyaya hedef telefondan tıklayın ve telefona yükleyin. Yükleme işlemi çok kısa sürecek ve bitecektir, işlem bu kadar basittir. 

Yüklemeden sonra artık spymaster pro hesabınıza bilgisayardan giriş yapıp telefondan gelen bilgileri görebilirsiniz. (İlk verilerin gelmesi 20 dakika ile 30 dakika arası sürebilir) 

Kurulum sonrasında spymaster pro hesabınıza girmek için spymasterpro.com adresine gidin ve sitenin sağ üst köşesinde bulunan Login (Giriş) kısmına tıklayıp kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.


Hedef telefondan e-mailinize giriş yapıp ikinci gelen  e-maildeki Calc_Pro.apk   dosyasına tıkladığınızda yükleme işlemi şu şekilde olucaktır.

Resimli Olarak Anlatım

 E-mailinizdeki Calc_Pro.apk dosyasına tıklayınca yükleme işlemi başlar.

Sorulduğunda yukarıdaki seçenek seçilir


Sonra Install seçeneği seçilir

Yükleme devam eder
Done seçeneğine tıklanır ve kurulum bitirilir. Artık bu aşamadan sonra bilgisayarınızadan Spymaster Pro websitesine giderek aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi giriş ( login ) kısmından hesabınıza  giriş yapıp telefon dan gelen verileri görebilirsiniz. ( ilk verilerin hesabınıza ulaşması 30 dakikayı bulabilir. )yukarıdaki Login (giriş) yazan kısmı tıkladığınızda aşağıdaki sayfa açılır, açılan sayfada kullanıcı adınızı ve parolanızı girerek Spymaster Pro hesabınıza giriş yapmış olursunuz.

3 yorum:

 1. spymaster pro satın alındıktan sonra bilgisayardan hesabınıza giriş yapınız deniyor hesap nasıl oluşuyor yani proğramın sayfasından nasıl kontrol edicem hesap nasıl oluşmuş oluyor loginden nasıl giriş yapıcam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. General info12/03/2014

   ilgili açıklama yukarıdaki yazıya daha ayrıntılı bir şekilde eklenmiştir, açıklama güncellenmiştir.

   Sil
 2. fiyatına göre oldukça iyi bir program lg telefona yükledim özellikleri gayet iyi

  YanıtlaSil