ÜCRETSİZ CASUS PROGRAM

Ücretsiz casus program arıyorsanız bilmeniz gereken en önemli nokta şudur, ücretsiz deneme süresi veren casus yazılımlar bulunmaktadır ama tamamı ile ücretsiz olan casus program yoktur diyebiliriz. Bazı çok basit özellikler içeren ve yüklendikleri cihazlarda kendini gizleyemeyen basit yazılımlar haricinde diğer popüler yazılımların hemen hemen hepsi ücretlidir ler.

Yazımın başında da belirttiğim üzere ücretsiz deneme süresi veren casus yazılımlar bulunmaktadır, bu yazılımlar genelde 24 saat ila 48 saat arasında full kullanımlı deneme süresi verebilmektedirler. Bu program arayışı içerisinde olan ve satın almadan önce kullanıp denemek isteyenler için oldukça güzel bir imkandır. Yazılımı önce kullanıp deneme süresi boyunca ücretsiz olarak özelliklerini test etmek ,kullanıcıya çok net bir şekilde o ürünün gerçekten iyi bir yazılım olup olmadığı hakkında net bir bilgi verir. Zaten eğer bir yazılım ücretsiz olarak sizlere bir deneme süresi veriyorsa o yazılım çok büyük ihtimalle oldukça iyi bir programdır. Çünkü işe yaramaz veya özellikleri söylenildiği kadar iyi olmayan casus programlar yazılım tabiki deneme süresi vermekten kaçınacaktır.

Bu yüzden sizlerde bir casus program arıyorsanız ve satın almadan önce tüm özellikleri ile birlikte full versiyon olarak denemek ve ona göre karar vermek istiyorsanız ozaman ücretsiz deneme süresi veren bir yazılımı tercih etmeniz sizin açınızdan en avantajlı olacak seçenektir.

Sitemizdeki yazılımları incelediğinizde sizlerde mutlaka kendi cihazınıza uygun bir casus yazılımda kanaat kılacaksınız ve aralarından ücretsiz deneme süresi verenleride deneyip çok daha detaylı bir şekilde bizzat kendiniz test edebileceksiniz dir. Sizlere bu bağlamda kolaylık olması açısından şunu belirtebiliriz; eğer andorid bir cihaz için bir takip yazılımı arayışı içerisindeyseniz sitemizde detaylı açıklayıcı anlatımı bulunan ve ücretsiz olarak deneyebileceğiniz Xmobile Pro yazılımını denemelisiniz. çok özellikli, kolay kurulum ve bir okadardakolay kullanımı olan oldukça etkili takip imkanı sunan bir yazılımdır. Detaylarına sitemizdeki Xmobile Pro sayfamızdan bakabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme