CASUS TELEFON CASUS YAZILIM NEDİR

Sizlere bu yazımızda yine bize en çok sorulan sorulardan bir tanesi olan ve bir okadar da bu konuyla ilgili çok bir bilgisi olmayan kişilerin kafalarını en çok karıştıran iki kavram hakkında ufak bazı detaylar vermek istiyoruz. Casus Telefon nedir? Casus Yazılım Nedir? ve birbirleri ile ne gibi bir benzer yanları vardır? Aslında aynı şeyler midir?

Evet öncelikler sizlere casus yazılım nedir den bahsetmek istiyoruz, isminden de anlaşılacağı üzere casus yazılım bir programcık dır. Programcık diye adlandırmamızın sebebi boyutlarının çok küçük olması ve bu sayede çok hızlı ve kolay bir şekilde istenilen bilgisayar tablet veya akıllı diye tabir edilen herhangi bir mobil cihaza kolaylıkla yüklenebiliyor olmasındandır.  Bu basit açıklamamızdan da anlayabileceğiniz üzere casus yazılımlar (yüklenebilir programcıklar)  genel itibari ile bilgisayar işlevi gören her türlü cihaza yüklenebilen ve yüklendikten sonrada o cihaz ile gerçekleştirilen işlemlerin hemen hemen hepsini gizlice ve uyarı vermeden kaydedip kendi kullanıcısına iletebilen oldukça fonksiyonel küçük yazılımsal aplikasyonlardır.

Peki Casus Telefon nedemektir? ve casus yazılım ile  dogrudan bir ilişkisi varmıdır? 

Casus telefon terimi aslında çok doğru bir kullanım şekli değildir, çünkü asıl casusluk işlevini yapan şey telefon değil telefona yüklenmiş olan casus yazılımdır. Genel bir kullanım olarak casus yazılım yüklenmiş bir telefona casus telefon denilebilmektedir ama dediğim gibi burada asıl işi yapan yazılım olduğu için telefona casus demek çok doğru değildir.

Yukarıdaki kısa anlatımımız size biraz karışık gelmiş olabilir ama aslında oldukça basittir. Bir telefonun casus telefon olarak adlandırılabilmesi için o telefona casus bir yazılımın yüklenmiş olması gerekmektedir aksi taktirde casusluk özelliklerinin telefonda çalışması çokta mümkün değildir.


Web sitemizde sizlere hem dünya genelinde hemde Türkiye'de en çok rağbet gören popülaritesi en yüksek olan ve kullanıcı memnuniyeti açısından da değerlendirildiklerinde ilk sıralarda yer alan telefon takip programları hakkında detaylı bilgilendirme yapmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. An ve an bu yazılımların güncel özelliklerinin takibini yapmakta gerek güncel fiyatları gerekse de hangi cihazlarla uyumlu olduklarını yakından izleyerek sizlere sunmaktayız. Sizlerde telefon takip yazılımları casus yazılımlar ve telefon dinleme programları gibi konularda en güncel bilgiye sahip olmak istiyorsanız sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır. En doğru ve en güncel bilgiye şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonrada yine sitemizden kolaylıkla erişebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme