EN İYİ ANDROİD TELEFON DİNLEME PROGRAMI HANGİSİDİR?


Bizlere sitemizi ziyaret eden siz değerli konuklarımızın en çok sordukları sorulardan bir tanesi olan En iyi Android telefon dinleme programı hangisidir ? sorusuna bu yazımızda kısaca değinmek ve sizlere Android bir telefon için takip ve dinleme yapmanızı sağlayacak en doğru yazılımını seçmeniz için doğru bir bilgilendirme yapmayı istiyoruz. Bu bağlamda öncelikli olarak yazılımı kullanıcağınız telefonun Android işletim sistemine sahip bir telefon olduğundan emin olunuz.

Android telefonlar olarak bilinen en popüler telefon markaları Samsung, Htc, Lg, Sony Experia, Asus vb. markalardır. Bu markaların son 3- 5 yılda çıkardıkları tüm akıllı telefonlar Android ile çalışmaktadırlar.

Bu özlü bilgiden sonra gelelim Android telefonlar için kullanılabilecek en özellikli, en kolay kullanımı olan ve fiyat olarak da en avantajlı olan casus program  hangisidir sorusuna. Evet bizim sitemizi ilk kez mi ziyaret ediyorsunuz tabi ki bunu bilemiyoruz ama sizlere şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki telefon takip ve dinleme programları alanında en kapsamlı sitelerden bir tanesini şuan ziyaret etmiş bulunuyorsunuz. Bizim sitemizde sizler için dünya genelinde en popüler olan telefon dinleme programlarını inceleriz ve hem güncel fonksiyonları hemde kurulum ve kullanım kolaylıkları hemde güncel fiyatlarını sizler için değerlendiririz.

O halde size yazımızın başlığını oluşturan sorunuz için neler söyleyebiliriz? Kısa ve öze bir şekilde son 5 yılda edindiğimiz bilgilerimize dayanarak sizlere şunları söyleyebiliriz.


1: FLEXİSPYSon 2 yılda dünya genelinde oldukça popüler olan bir yazılım var adı Flexispy, 2014 ten sonra özelliklerindeki artış ve kullanıcı memnuniyetinin giderek yükselmesi ile Flexispy şuan dünya genelinde en çok satan ve tercih edilen hem Android hemde İphone telefonlarda kullanılabilen oldukça güçlü bir yazılım. Flexispy hakkında detaylı bilgi zaten sitemizdeki ust menüde mevcut, inceleyebilirsiniz.

Özet Olarak: Flexispy İphone veya Android için çok doğru bir seçim olur (iphone önce jailbreak yapılmalı)


2: XMOBİLE PRO Son 1,5 yıldır özellikle avrupa da ve Türkiye'de kendinden söz ettirmeyi başarmış ve kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek olan diğer bir yazılım ise tabi ki Xmobile Pro, kullanıcıların en çok beğendikleri yazılımlar arasındadır, bunu hem kullanım kolaylığı hemde özelliklerinin çokluğuna borçludur. Sadece Android telefonlara özel olan bu yazılım şuan oldukça çok tercih edilen bir konumdadır.

Özet Olarak:  Xmobile Pro Android için çok doğru bir seçim olur ( ayrıca ücretsiz deneyebiliyorsunuz)


3: Mspy ve Diğerleri: 3 yıl önce en popüler yazılımlar hangisidir diye baktığımızda Spybubble ve Mspy yazılımları karşımıza çıkıyordu

- Şu an Spybubble artık satılmıyor, bir sekilde kendisi piyasadan çekildi.

Mspy hala piyasada satışı bulunan ve hala popüler diyebileceğimiz bir yazılım ama 1 yıl önce telefon dinleme ve ortam dinleme özelliklerini kaldırdı, bu yüzden kullanıcılar tarafından artık çok tercih edilmiyor diyebiliriz.

Özet Olarak: Mspy hala belirli bir popüleritesi olan bir yazılımdır, eğer ortam dinleme ve gorusme dinleme özellikleri sizin için çok onemli değil ise mspy güzel bir seçim olabilir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder