SPYBUBBLE NOKİA KURULUMU

Spybubble telefon dinleme ve takip casus programının Nokia (symbianişletim sistemine sahip) cep telefonuna nasıl yüklendiğiniz ve kurulduğunu aşağıdaki resimli anlatımda bulabilirsiniz.

Kurulum İşlemi

1.Öncelikle telefonunuzun internete bağlanabilme özelliğine sahip olması gerekmektedir.Spybubble satın alma işleminden sonra size verilecek olan yükleme yapmanızı sağlayacak web adresini nokia telefonunuzun internet tarayıcısına girerek aşağıda gösterildiği gibi yükleme işlemine başlıyorsunuz.
2. Aşağıdaki ekranda görüldüğü gibi “OK”‘e basınız.3. Yes (Evet) buttonuna basarak yükleme işlemine devam ediniz.


3. Yükleme yeri olarak Phone Memory (Telefon Hafızası) nı seçerek Select (Seç) butonuna basınız4. Continue (Devam) butonuna basınız.
5. Yükleme işleminin tamamlanması için bekleyiniz.Yükleme işlemi bittikten sonra satın alma sonrası verilen Lisans Kodunuzu girmeniz istenecektir. Lisans Kodunuzu giriniz

Register butonuna basınız.Yükleme işlemini ve Registiration işlemini bitirdikten sonra sizden bir yönetici numarası girmeniz istenecektir. Bunun nedeni, SpyBubble’ın uzaktan yönetimi, Ortam ve Telefon Dinlemesi özelliklerinin kullanılabilmesi için gerekmektedir. Yani SpyBubble’ın sizi takip eden kişi olarak tanıması ve yanıtlaması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder