KEYLOGGER CEP TELEFONU PROGRAMLARI

Keylogger yazılımları dendiğinde akla gelen programlar genellikle bilgisayarların gizli bir şekilde uzaktan takip edilmesi işlevini yerine getiren boyutları kilobaytlarla ölçülebilecek kadar küçük olan yazılımlar kastedilmektedir. Bu programlar daha önceleri sadece masa üstü bilgisayarlar ve laptoplar için yazılımcılar tarafından geliştirilip kullanıcılara sunuluyor ve talep görüyordu ama artık günümüzde casus yazılımlar olarak tabir edebileceğimiz bu programlar bilgisayar işlevi görebilen hemen hemen tüm mobil cihazlarda da kullanılabilir hale getirildi.

Özellikle de gelişen mobil teknoloji ile birlikte gelişen cep telefonlarında da keylogger özellikli casus yazılımlar kullanılmaya başlandı. Kişiler cep telefonlarına 2- 3 dakika gibi kısa bir sürede yükleyebildikleri bu programcıklar sayesinde artık cep telefonlarını yanlarında olmadıkları zamanlarda bile uzak tan kontrol edebiliyor,o telefonla yapılan görüşmeleri dinleyebiliyor, her an cep telefonunun nerede olduğunu programın GPS takip özelliğini kullanarak bulabiliyor ve daha bir çok komutu uzaktan gönderebiliyor.

Cep telefonu takip programları olarakta adlandırılan keylogger özellikli bu programların dünya çapında en çok tercih edilenlerinin hangileri oldukları ayrıca özelliklerinin neler olduğunu ve satış fiyatlarının ne kadar olduğuna dair güncel bilgilere yukarıda yer alan ana menüdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca cep telefonları için keylogger özellik barındıran en iyi cep telefonu dinleme programı diyebileceğimiz; şifreler dahil tüm yazılanları kullanıcısına sunan

Android telefonlar için keylogger programı ve iphone telefonlar için keylogger programı önereceğiz ikiside kendi alanında en iyi olanlarıdır.Android Telefonlar için Keylogger Özellikli tek ve en iyi  Telefon Takip Programı olan  >>>>>> XMOBİLE PRO 
android keylogger programı
İphonelar için ise keylogger özellikli olan >>>>>>>> Flexispy.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder