MSPY ANDROİD CEP TELEFONUNA YÜKLEME

Cep telefonu dinleme ve takip etme maksadıyla kullanılan programların en ünlülerinden ve en çok tercih edilenlerinden birisi olan MSPY programı ister android işletim sistemine sahip cep telefonlarına istenildiğinde de iphone gibi ios işletim sistemine sahip olan cep telefonlarına kolaylıkla kurulabilmektedir. Kurulum işlemi en fazla 3-5 dakika arasında süren bir programdır ve kullanımı ise online panelinden olmakla beraber oldukça kolaydır.

Mspy programının online paneli çeşitli dillerde hizmet vermektedir ve bu diller arasında Türkçe de bulunmaktadır. Online panelinin Türkçe oluşu kullanım açısından extra bir kolaylık sağlamakta ve ingilizce bilgisi olmayan kişilerin bile kendi ana dillerinde programı kullanma olanağı sağlamaktadır.

Mspy telefon dinleme programı nın samsung gibi android telefonlara nasıl yüklendiğini aşağıdaki açıklayıcı videoda bulabilirsiniz. Yükleme aşamaları android bir cep telefonunda tamamen aşağıdaki videoda olduğu gibi gerçekleşmektedir. Videoyu izlediğinizde zaten nekadar kolay ve kısa sürede yüklenebildiğini görüceksiniz. Mspy programını yükleme işlemi bittiği andan itibaren mspy online panelinize login olarak kullanmaya ve gönderilen verileri izlemeye başlayabilirsiniz.

Evet programın nasıl yüklendiğine şöyle bir bakalım

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder