MSPY İPHONE YÜKLEME VE KURULUM VİDEOSU

Şimdiye kadar olan program tanıtımlarımızda sizlere Mspy telefon dinleme programı nın ne olduğunu , nasıl çalıştığını ve nasıl kullanıldığına dair çeşitli bilgiler vermiştik. Bu sayfada ise mspy telefon casus programı nın iphone telefonlara nasıl kurulduğunu videolu olarak göstereceğiz. Android telefona kurulum videosunu ise bir önceki yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

İphone kurulumunda dikkat edilmesi gereken ve android kurulumunda önemli olmayan yani iphone telefonlara özel extra bir işlem daha gerekmektedir. Bu işlem ise Jailbreak işlemidir. Yani iphone telefonlarınıza apple store dışında bir kaynaktan herhangi bir program yükleyebilmeniz için önce iphonunuzu Jailbreak yapmanız gerekmektedir.

Jailbreak yapılmış bir iphone artık herhangi bir kaynaktan program yükleyebilir hale gelmiş olur ve dolayısıylada mspy programınıda kolayca yükleyebilirsiniz. Jailbreak işlemi nasıl yapılır ve kolaymıdır diye sorduğunuzu varsayıyorum. Evet jailbreak işlemi hiçte zor bir işlem değildir ister kendiniz yapabilir isterseniz bu işten anlayan herhangi bir telefoncuya yaptırabilirsiniz. Jailbreak işleminin nasıl yapıldığına dair ilgili linkleri ve gerekli videolu anlatımlarıda çok yakında bu sitede bulabiliceksiniz.

Biraz öncede belirttiğim üzere eğer samsung gibi android işlemcili bir telefona yükleme ve kurulum yapmak isterseniz jailbreak işlemine gerek kalmadan direkt olarak yükleme yapabilirsiniz,jailbreak işlemi sadece iphone modelleri için gerekli bir işlemdir.

Evet jailbreak işlemi yapılmış bir iphone a mspy programını yüklemek artık çok kolay bir işlem haline gelir ve aşağıdaki videodan da izleyeceğiniz üzere nerdeyse 5 dakika bile sürmez.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder