CASUS CEP TELEFONU DİNLEME PROGRAMI

Casus cep telefonu dinleme programı denildiğinde ilk akla gelen telefon dinleme yazılımlarından belkide birinci sırada olanı  mspy dır. Bizde işte bu yüzden mspy programına sitemizde oldukça geniş bir yer ayırmayı uygun gördük. Gerek mspy programının özelliklerinin ayrıntılı olarak incelenmesi olsun gereksede mspy ın bir cep telefonuna yüklenmesi ve kurulmasına kadar tüm ayrıntıları sizler için sitemizde incelemeye çalılştık. Casus cep telefonu dinleme programları arasında bu kadar ön planda olan bir programı tüm ayrıntılarıyla anlatmaya çalıştık.
Peki casus telefon dinleme denildiği zaman akla gelen diğer yazılımlar hangileridir dediğinizi duyar gibiyiz, evet haklısınız bu programlar sadece mspy dan ibaret değil tabiki, diğer bir çok yazılım kullanıcıslarına aynı özellikleri ve işlevleri sunabilmekteler.

Mesela Mobistealth; her nekadar Türkiye'de mspy kadar popüler bir program olmasada mobistealth telefon dinleme programıda dünya genelinde oldukça kabul görmüş bir casus yazılımdır. İşlevlerine bakılınca mspydan çok ta eksiği olan bir program değildir sadece kullanımında bir miktar ingilizce bilmek gerekmektedir. Buna rağmen mspy a alternatif bir program düşnenler için iyi bir seçenek olucağı kanaatindeyiz.

Sitemizdeki programları incelediğinizde listemizin üst sıralarında Highster Mobile programına raslıyacaksınızdır, bu programda dünya genelinde oldukça rağbet gören bir statüdedir, oldukça rağbet görmesinin en baştaki nedeni programın 12 aylık lisansla satılması ve fiyatının diğer yazılımlara kıyasla daha uygun olmasıdır. Peki özellikleri açısından nasıldır? Highster mobile programının özellikleri mspy ve mobistealthla kıyaslandığında pekte eksik değil gorunur fakat kullanım kolaylığı ve kullanıcı panelinin kullanılabilirliği bakımından bir mspy veya mobistealth a göre oldukça geride kalır diyebiliriz. Bu yüzden bizim için ilk tercih olarak değilde eğer illada fiyat olarak çok uygun olsun diyenler için tercih edilebilen bir program kategorisindedir.

Bir diğer cep telefonu casus programı ise Mobile spy programıdır, bu program aslında oldukça iyi bir programdır ve aslında köklübir programdırda fakat diğer programlardan eksik olan bir yanı vardır ve oda konusmaları dinleme özelliğinin olmayışıdır, bu yüzdende sıralamanın üzt kısımlarına çıkamamıştır, buna rağmen programın köklü bir geçmişe sahip olması vesunduğu iyi hizmet kalitesi nedeniyle oldukça rağbet gören bir yazılımdır.Eğer tercih edilen programda konusmaları dinleme özelliği olsada olur olmasada derseniz mobile spy  oldukça güzel bir seçimdir.

Sitemizde bulunan en başta gelen casut telefon programları hakkında kısabir bilgilendirme yapmak istersek bunları söyleyebiliriz, bu programlar veya sitemizdeki diğer programlar hakkında ayrıntılı bilgi için programlar için hazırlanmış sitemizdeki sayfalara bakabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder