WHATSAPP CASUS YAZILIM

whatsapp casus program
Whatsapp casus yazılım denildiğinde kastetdiğimiz şey aslında nedir? Şuanda cep telefonları ile iletişim kurmanın en popüler yollarından biri telefonda bulunan ve karşılıklı olarak anlık chat yapmayı sağlayan programları kullanmaktır. Bu programlara her nekadar her geçen gün yeni bir tanesi ekleniyor olsada aralarında bir tanesi varki hemen hemen tüm telefonların olmassa olmaz programları arasında yer alıyor.

Evet Whatsapp programından bahsediyoruz tabiki, whatsapp akıllı cep telefonlarında online olarak çalışan ve anında mesajlasmayı sağlayan çok güzel bir yazılımdır. Öncelikle zaten bilginiz dahilinde olan bu kısa bilgiyi verdikten sonra gelelim asıl konumuz olan casus yazılımlara.

Whatsapp casus yazılımları dendiğinde genelde isimlerinden de anlaşılacağı üzere, özellikleri arasında whatsapp mesajlarını kaydetme ve kullanıcısına iletme özellikleri bulunan telefon dinleme yazılımları olarak da tabir edilen cep telefonu izleme yazılımları kastedilmektedir. Bu yazılımlar yüklendikleri cep telefonları üzerinden gerçekleştirilen whatsapp mesajlarını gizlice yakalarlar, kaydederler ve kullanıcısına gönderirler, böylelikle uzaktaki kullanıcı o telefonla gerceklestırılmıs tüm whatsapp yazısmalarından haberdar olabilir.

Peki hangi programlarla whatsapp takibi yapılabilmektedir? Sitemizde değerlendirmeleri yapılan hemen hemen tüm programlarda whatsapp takibi yapabilme özellikleri mevcuttur, özellikle Türkiye'de en çok tercih edilenlerden bir tanesi olan Flexispy programı bu özelliği en iyi sunan yazılımlardan bir tanesidir.

Gerek Flexispy gereksede diğer whatsapp takibi özellikli yazılımlar hakkında daha ayrıntılı bilgiye sitemizdeki yazılımların anlatımlarına ayrılmış olan sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Flexispy ile whatsapp mesajlarının nasıl takip edildiğini ve flexispy programının genel özelliklerinii aşağıdaki şu sayfamızda bulabilirsiniz. whatsapp casus yazılım?Hiç yorum yok:

Yorum Gönder