IPHONE 6 TELEFON DİNLEME PROGRAMI

Iphone 6 telefon dinleme programı ; Iphone 6 nerdeyse piyasaya cıktı çıkacak , eli kulağında desek yeridir, zaten son zamanlarda çeşitli internet sitelerine sızmış iphone 6 ya ait olduğu söylenen görüntülerde oldukça fazlalaştı, iphone 6 ile ilgili söylentilerin en başında bu sefer iphone 6 nın ekranının daha büyük olucağı söylentisi yer almakta dediğim gibi çok geçmeden bunun doğrusunu zaten öğrenmiş olacağız. Belkide siz bu yazıyı okuduğunuzda zaten artık iphone 6 piyasaya çıkmış durumda olucak.

Gelelim bu yazımızda sizlere asıl bahsetmek istediğimiz ve yine bizim asıl uzmanlık konumuz olan iphone 6 telefon dinleme programı na, öncelikle iphone casus program dan bahsetmeden önce şu noktaları gözden geçirmekte ve hatırlatmakta fayda olduğu kanısındayız.

1. Iphone marka ios işletim sistemine sahip cep telefonlarında telefon dinleme programı kullanabilmek için öncelikle o iphone nin mutlaka jailbreak yapılmış olması gerekmektedir. Jailbreak nedir ve nasıl yapılır derseniz size gerekli bilgiyi sunacak olan şu sayfamıza bakın lütfen: Jailbreak

2. Bir iphone telefona bu programın yüklenebilmesi için mutlaka o iphone telefona fiziksel erişiminizin olması gerekmektedir, yani bu ne demektir; uzaktan sms yolu ile veya bluetooth yolu ile bir yükleme işlemi kesinlikle söz konusu değildir.

3. Jailbreak yapılmış bir iphone a bu telefon takip programı yüklenmesi 2 ila 3 dakika arasında bir vaktinizi alıcaktır. Bu süre kişinin bu konularla nekadar alakalı olup olmadığına göre 5 dakikaya kadar uzayabilir. (bazı kişiler iphone telefona bir çok kez program yüklemiş olabilirler ve bazıları ise bu konuda çok acemi olabilirler bu yüzen bu 2 ila 5 dakikalık süre kişiden kişiye değişebilmektedir.

Yukarıdaki ön bilgileri verdikten sonra şu anda iphone 6 için uygun olan hangi telefon dinleme yazılımları vardır? sorusuna cevap vermeye çalışalım.


Güncelleme: Iphone 6 (IOS 8) için şuan uyumlu olan tek yazılım FLEXISPY PREMIUM dur. Flexispy telefon dinleme programı en son güncellemesiyle birlikte premium olan versiyonunu artık IOS 8 yani diğer bir değişle iphone 6 ya uyumlu duruma getirmiştir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder