NOKİA X İÇİN TELEFON DİNLEME

Nokia nın android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları olan XL,  X + ve X  modellerinde kullanılmak üzere bir telefon dinleme programı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir, android işletim sistemine sahip tüm nokia telefonlarla uyumlu olan bir çok telefon takip ve uzaktan izleme yazılımı mevcuttur. Bu yazılımlardan dünya genelinde ve Türkiye'de en çok kullanılanlarını sitemizde sizler için bir sıraya soktuk, Bu sıralamayı gözden geçirdiğinizden Nokia X  modellieri ile en uyumlu diyebileceğimiz programların başında Mspy gelmektedir.

Mspy tüm android cep telefonlarında olduğu gibi Nokia xl ve x modellerinde de oldukça kolay ve etkili bir şekilde kullanılabilmektedir. Mspy programı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz sitemizdeki ilgili sayfalara bakmanız yeterli olucaktır, hem programın özelliklerinin neler olduğunu hemde nokia telefonanasıl yüklendiğini bu sayfalarımızdan ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.
Sizlere kolaylık olması açısından ilgili sayfaların linklerini aşağıda verelim, bu sayfalardan en güncel ve doğru bilgiye erişebilirsiniz

mspy genel bilgilendirme sayfası
mspy yükleme işlemi
mspy fiyat listesi

Nokia x model telefonlarda kullanılabilecek diğer güzel bir program ise highster mobile programıdır, highster mobile telefon izleme yazılımıda dünya genelinde oldukça popüler olan android telefonlardada oldukça etkili özellikleriyle ön plana çıkmış güzel bir yazılımdır. Bu yazılım kullanıldıgında da en az mspy daki kadar özelliklere sahip oluna bilmektedir, mspy programına ek olarak bir iki özelliği daha bulunan highster mobile programının tek önemli farkı ise panelinin Türkçe olmayışı ve sadece ingilizce hizmet vermesidir, çok az bir ingilizce bilgisine sahip olduğunuz taktirde oldukça rahat bir şekilde kullanabileceğiniz güçlü bir yazılımdır diyebiliriz.
Highster mobile programının full özellik listesini ve program hakkında kurulumundan tutunda güncel fiyatına kadar tüm bilgilere aşağıda vericeğimiz ilgili sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Highster Mobile Bilgi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder