BLACKBERRY CASUS YAZILIM


Takip etmek istediğiniz cep telefonunuz Blackberry ise ozaman Blackberry OS işletim sistemine uygun bir cep telefonu casus yazılımı kullanmanız gerekmektedir, blackberry cep telefonlarında en kapsamlı izlemeyi ve takibi sağlayan casus yazılımların başında Mobistealth gelmektedir. Mobistealth ile blackberry os 4.2.1 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm blackberry cep telefonları takip edilebilir. Mobistealth programının en önemli özelliklerinin başında konuşmaları kaydedilmesi ve dinlenmesi, ortam seslerini dinleme ve kaydetme özellikleri ön plana çıkmaktadır.Bu yazımızın sonunda yer alan Uyumlu Telefonlar linklemelerimizi ziyaret ederek Blackberry telefonunuzun Mobistealth programı tarafından desteklenip desteklenmediğini öğrenebilirsiniz.

Blackberry telefon modeliniz bold 9700, pearl 3G 9100, bold 9000, bold 9650, bold 9780,  veya storm 9500 gibi bir modelse kullanabileceğiniz ikinci program seçeneği ise tabiki MSPY olarak karşımız çıkmaktadır.. Mspy casus yazılımı sayesinde de yine blackberry telefonlarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Spybubble Pro ve Mspy casus telefon yazılımlarının uyumlu oldukları cep telefonlarının tam listesini aşağıdaki linkleri ziyaret ederek programların resmi sitelerindeki ilgili sayfadan kontrol edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder