SPYBUBBLE CANLI DİNLEME ÖZELLİĞİ

Spybubble Pro versiyonunu kullanmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konu Call Intercept özelliği yani konuşmaları anında canlı olarak başka telefon üzerinden dinleme özelliğinin nasıl çalıştığıdır. Bildiğiniz üzere spybubble pro da aynı Mspy da ve diğer çoğu telefon dinleme yazılımı nda olduğu gibi hali hazırda konuşmaları kaydetme ve online panel üzerinden kaydedilen görüşmeleri dinleme özellikleri zaten var.

Spybubble Pro da bulunan bu özellik nasıl çalışır? öncelikle yapılması gerken Spybubble Pro versiyonunun cep telefonuna yüklenmesi tabiki, bu işlemi bitirdikten sonra tek yapmanız gereken spybubble sitesindeki online panelinize giriş yapıp size verilen ve Call Interception özelliğini kullanmanızı sağlayacak olan SMS kodunu almanız ve kurulum yaptığınız cep telefonuna bu gizli sms komutunu göndermenizdir. Bu sms komutu cep telefonuna gizli bir şekilde ulaşır ve ulaştığı andan itibarende Call Interception özelliğini aktive etmiş olur.

Bu aşamadan sonra artık daha önce kurulum sırasında girmiş olduğunuz Observer Number dan ( dinleme yapacak telefon numarasından)  takip etmek istediğiniz cep telefonunu görüşme yapıldığı sırada aradığınızda konuşmaların arasına girip dinleyebilirsiniz.

Kısaca spybubble pro versiyonunda bu şekilde gerçekleştirilen görüşmeleri canlı dinleme özelliği hakkında ve gerekli sms komutları ve diğer ayrıntılı bilgileri spybubble pro versiyonunu satın aldıktan sonra giriş yapabileceğiniz Spybubble Online Kontrol panelinizdeki ilgili kısımlardan bulunabilir.

Spybubble programının Türkçe olan bir kontrol paneli bulunmamaktadır, sayfayı Türkçe ye çevirdiğinizde de anlaşılır olabilecek bir sayfa düzenine sahip olmasına rağmen bir MSPY gibi önceden Türkçe ye çevrilmiş olmadığından bir miktar ingilizce bilginizin olması işinizi hayli kolaylaştıracaktır.
Her nekadar sitemizde sizleri aydınlatmak adına gerekli bilgilendirmeleri yapmaya çalışsakta eksik kaldığımız bazı noktalar mutlaka olucaktır, bu eksik noktalarımızı bize sorucağınız ve ileteceğiniz mesajlarınızla daha iyi kavramamızı ve sizlere daha iyi ve kapsamlı bilgiler sunmamızı sağlayabilirsiniz. Sitemizin iletişim bölümünü kullanarak bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder