MSPY TELEFONA NASIL KURULUR

mspy yükleme
Mspy telefona nasıl kurulur? Mspy casus telefon dinleme programını takip etmek istediğiniz telefonunuza kurmak oldukça basittir, burada öncelikle yapılması gereken ilk işlem Mspy programının indirme linki ile direkt olarak hedef telefona  internet üzerinden indirilmesidir. Mspy  dosyasının telefona indirilmesinden sonra ise yapılması gereken tek şey indirilen apk dosyasına tıklamak ve mspy kurulumunu gerçekleştirmektir.

Peki bu kurulum kolaymıdır ve herkes yapabilirmi? Yani kurulumun yapılabilmesi için kişinin belirli bir teknik bilgiye sahip olmasına gerek varmıdır?

Aslında bu soruları çoğaltmak elbette mümkün tabii ama soruları çoğaltmaktansa sizlere kurulumun nasıl yapıldığını resimli olarak göstermek çok daha mantıklı olucaktır kanaatindeyiz. Böylelikle mspy ın bir telefona kurulmasının ne denli kolay olduğunu kendiniz görmüş ve öğrenmiş olucaksınız.
Bildiğiniz üzere Mspy hem android telefonlarda hem iphone larda kullanılabilmekte ve bu iki işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlara yüklenebilmektedir.( ayrıca blackberry telefonlarda ve symbian telefonların bazı modellerinde de kullanılır)
Aşağıdaki kurulum sayfalarını ziyaret edip bu telefonlara kurulumun nasıl yapıldığını görebilirsiniz.


Mspy programını satın aldıktan sonra hemen yükleme ve kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz, burada bilinmesi gereken şey tüm işlemlerin en fazla 5 dakika içerisinde bitirilebilir olmasıdır. Yani Mspy programını satın aldıktan hemen 5-10 dakika sonra yükleme ve kurulumu bitirmiş ve telefondan gelen verileri görmeye başlamış olursunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder