MSPY TELEFON DEĞİŞTİRME İŞLEMİ

Mspy telefon dinleme yazılımı kullanan kişilerin en çok merak ettiği sorulardan bir taneside 1 mspy lisansıyla kaç tane telefonu takip edebilirim? sorusudur. Bu sorunun cevabı; istediğiniz kadar cep telefonunu bu lisansla (tek aktivasyon koduyla) takip edebilirsiniz dir.

Burada karıştırılan nokta ise şudur: Örneğin 3 aylık mspy kullanım lisansı nı satın aldınız ve samsung telefona kurup bu telefonu 2 ay boyunca izlediniz ve 2 ay sonunda bu telefonu takip etmeyi bırakıp diğer bir iphone telefonu izlemek istiyorsunuz, bu noktada yapmanız gereken tek şey mspy online panelinizdeki Telefon Yönetimi kısmına girip Telefonu Değiştir  seçeneğine tıklamanızdır. Bunu yaptığınızda samsung telefonunuzun izlenmesi durdurulur ve size hangi telefonu izlemeye devam etmek istiyorsunuz diye bir seçenek çıkar ve yeniden başka telefona kurulum yapıp izlemenize mspy izin verir. Yani izlediğiniz telefonu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Burada sorulan ikinci soru ise 2 ayrı telefonu aynı anda izleyebilirmiyim? sorusudur, bu sorunun cevabı ise tek lisansla 2 ayrı telefonu aynı anda izlemek mümkün değildir, bu işlem için 2 ayrı mspy lisansı almanız gerekmektedir.

Mspy kullanan kişiler için bu bilgilerin oldukça faydalı olacağı kanaatindeyiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder