SPYERA GİZLİ SMS KOMUTLARISpyera telefon dinleme programını cep telefonuna  kurduktan sonra programın bazı önemli özelliklerini aktif hale getirmek için gerekli bazı sms kodları vardır, bu sms kodları telefona gizli bir şekilde hiç bir uyarı vermeden ulaşır ve o telefonda yüklü olan Spyera casus yazılımına bazı komutlar verir.
Peki ne gibi komutlar verir? Mesela telefonun uzaktaki baska bir telefondan istenildiği zaman dinlenmesi komutunu verebilir, veya telefon ortamının seslerinin yine diğer bir telefondan istenildiği zaman dinlenmesine olanak vericek diğer bir komutu verebilir. Bunlar en göze çarpan komutlardır. Evet bu kısa bilgiyi verdikten sonra gelelim bu kodların neler olduğuna.

Not: Spyera programı için gerekli olan sms kodlarını spyera programını satın aldıktan sonra emailinize gelen kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabileceğiniz Spyera Online Kontrol Panelinizde bulabileceksiniz.  Şayet bu kodaların nasıl kullanıldığına dair karışıklık yaşıyorsanız, veya kodları bulamıyorsanız veya hangi kod ne içindi diye tam karar veremiyorsanız Spyera programını aldığınızda size email ile gelmiş olan sipariş numaranızı, sorunuzla birlikte sitemizin İLETİŞİM bölümünden email atıp bize iletirseniz size bilgimiz dahilinde dönüş yapıp cevap veririz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder