MSPY IPHONE KURULUMU

Mspy cep telefonu dinleme yazılımının jailbreak yapılmış bir iphone telefona nasıl yüklendiğini aşağıdaki adım adım resimli anlatımdan görebilirsiniz. Bu anlatımın çok daha kolay olanını zaten mspy programını satın aldıktan sonra giriş yapabileceğiniz MSPY  Online Panelinizde bulabileceksiniz. Biz yinede sizleri nasıl bir yükleme ile karşılaşacağınızı konusunda programı satın almadan önce bilgilendirmek istedik.

Aşağıdaki resimli anlatımda sanki yüklemenin çok adımı varmış gibi görünmesine aldanmayın, sadece detaylandırmak için çok resim koyduk. Aslında kurulum 2dk civarı sürüyor, hiç bir kurulum bilgisi olmayan bir kişi bile Mspy Online Paneline kullanıcı adı ve şifresiyle girdikten sonra paneldeki yönlendirmeler sayesinde mspy programını 2dk bilemedin maksimum 5 dakika içerisinde hedef telefona kurabilir.Resimlerdeki okla gösterilen kırmızı daire içine alınmış kısımlara basılarak işleme devam edilir.Ve kurulum böylece bitmiş olur ve artık MSPY programı bu iphone da çalışmaya başlar, bu aşamadan sonra bilgiler online panelinize gönderilmeye başlanır.Sizde mspy online panelinizden tüm bu bilgileri görebilir kayıtlı görüşmeleri ve ortam seslerini dinleyebilir, daha bir çok özellikten faydalanabilirsiniz.


Yukarıdaki kurulumu yaptıktan sonra aşağıda gösterilen işlemi yapmaktada fayda var zira aşağıdaki işlem mspy programının kurulumdan sonra telefon sisteminde bıraktığı ufak çerezleride silmek içindir,böylece bu telefonda mspy oldugu artık fark edilmez olur.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder