ANDROİD 4.4.2 KİTKAT DİNLEME PROGRAMI

android telefon dinleme programıAndroid cep telefonlarında 2014 mart ayı itibariyle en son sürüm android versiyonu olan 4.4.2 Kitkat versiyonu işletim sistemi kullanılmaya başlandı,  bu versiyonda bir android cep telefonuna sahip iseniz (mesela samsung s5 gibi) ve bu telefonu takip etmek için bir dinleme yazılımı arıyorsanız en uyumlu ve özellikli telefon dinleme programları ndan birisi olan Mspy yazılımını sizlere öncelikle tavsiye edebiliriz. Mspy yazılımının özelliklerini, android kitkat olan bir cep telefonuna nasıl yüklendiğini ve diğer mspy ile ilgili en çok sorulan sorulara verdiğimiz yanıtları sitemizdeki mspy ilgili linklerimizden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sitemizde özelliklerini anlatmaya değer bulduğumuz diğer programlardan android kitkat uyumlu olan bir diğeri ise spyera programıdır, spyera programı da mspy programında olduğu gibi fonksiyonel özellik bakımından oldukça kaliteli içeriklerle donatılmış güçlü bir yazılımdır. Spyera programı yüklü bir android telefon en az mspy kadar kolay bir şekilde takip edilebilir, mspy programından farklı olan ve bilmeniz gereken en önemli özellik ise kullanıcı spyera panelinin ingilizce oluşudur. Bu durum ingilizce bilmeyen kullanıcılar için olumsuz bir etki yaratabileceğinden  Türkçe paneli olan mspy programını ingilizce bilmeyen kullanıcılara özellikle tavsiye ederiz. Tabii her iki dilide bilen kişiler için spyera veya mspy programlarından ikiside iyi bir tercih olucaktır. Spyera programı hakkında ayrıntılı bilgiye ana menümüzdeki ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

Diğer iyi bir seçenek ise Highster Mobile programıdır, bu yazılımda uzun zamandır cep telefonu takip ve izleme yazılımları içerisinde ön sıralarda kendini göstermeyi başarmış güzel bir yazılımdır, mspy veya spyera ile karşılaştırıldığında ise her nekadar özellikleri açısında onlardan pekte geri kalır bir yanı olmasada tercih edilme bakımından onlardan hemen sonra gelmektedir. Bunun nedeni ise kurulum ve kullanım bakımından onlar kadar kolay olmaması ve stabilitesinin biraz daha gevşek oluşudur. Fiyat bakımından hem mspy a hemde spyera ya kıyasla oldukça uygun olan bu programda android kitkat uyumludur ve kullanılabilir, kullanıcı paneli ingilizcedir.

En başta bahsetmeye değer bulduğumuz yukarıdaki üç program dışında kalan diğer programlar olan mobistealth, mobile spy, Topspy programlarıda android kitkat versiyonu için uygun programlardır ve dünya genelinde tercih edilme sıralamaları verdiğimiz gibidir. 
Bunların dışında kalan spybubble programı ise son zamanlarda gösterdiği kötü performanstan dolayı en son sırada yer almaktadır, bunun nedeni ise spybubble pro olan versiyonunun satısını sonlandırması ve temel versiyon olan versiyonununda fiyatını 4 e katlaması gelmektedir.

Bu yazımızda verdiğimiz kısa bilgileri baz alarak ve ana menümüzde yer alan program sayfalarındaki detaylı bilgileri inceleyerek android telefonunuza en uygun yazılımı seçebileceğinizden şüphemiz yok, Bahsi geçen tüm yazılımları yakından takip ettiğimizden ve bu yazılımlarda oluşabilecek tüm değişikliklerden sizleri haberdar ediceğimizden emin olabilirsiniz, sizde tüm bu bilgilerden faydalanmak isterseniz sitemizi ziyaret edin yeter.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder