MSPY KONTROL PANELİ AYARLAMA

Mspy cep telefonu izleme yazılımını satın alıp kullanmaya basladıgınızda ilk yapmanız gerekn şey tabiki mspy online panelnize girmek ve oradaki bazı ayarları kendinizin ihtiyacına göre ayarlamaktır. Bildiğiniz üzere mspy programını satın aldıktan hemen sonra emailinize kullanıcı adınız ve şifreniz gelir ve sizde bu bilgilerle mspyonline.com adresinden online kontrol panelinize giriş yaparsınız ve programı hedef telefona kurup izleme işlemini başlatırsınız. Bu izleme işlemini başlattıktan hemen sonra panelinizde bazı ayarları değiştirmeniz çok daha iyi veri almanızı sağlayacaktır, işte bu ayarlardan söz etmek istiyoruz.

Aslında çok kolay bir iki ayar hepsi, aşağıdaki resimlerdende bu ayarların nasıl olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz, aslında tek yapmanız gereken bir iki yerde değiişiklik yapmak.

Kısaca Yapmanız Gereken Şey: Panelinizin sol menüsünden ilgili bölümleri seçip o bölüm içerisinde yer alan Ayarlar kısmındaki Senkron Yöntemi kısımlarını Tüm bağlantılar olarak ayarlamak.

Aşağıdaki resimlerde görüldüğü üzere

Yapmanız gereken şey Telefon Yönetimi kısmındaki tüm kısımları Tüm Bağlantılar olucak şekilde ayarlamanız en doğrusu olur.Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise Güncelleme Aralığı kısmın 10 dakikadan az olmaması Konum Güncelleme Aralığınında 20 dakikadan az olmamasıdır. makul rakamlar 1.si için 10dk  ve 2.si için 25dk dır.


Bu şekilde yapıcağınız bir kaç ayar sayesinde mspy programı tüm verileri panelinize en kısa zamanda göndericektir , ister arama kayıtları ister sms ve diğer video ve fotoğraflar istersenizde gps yer bildirimleri hepsi tek tek panelinize düşecektir. Hedef telefonla yapılan her işlem sonradan hedef telefondan silinse dahi mspy dan kaçamaz ve mspy o veriyi sizin panelinize mutlaka ulaştırır. Çünkü hedef telefonla yapılan işlem mspy programı tarafından hemen kaydedilir ve sonradan silinse dahi mspy onu bir kere kaydetmiştir ve hemen sizin online panelinize gönderir. 
Örneğin telefon kullanıcısı bir sms atıp bu sms'e cevap aldığını varsayalım ve bu mesaj alış verişinden sonra telefondan bu mesajları sildiğini düşünün, mspy için bu problem değildir çünkü o sms leri kaydetmiştir artık silinmiş olsalar dahi kaydettiği o sms leri sizin online panelinize gönderir, aynı şey bir vide veya bir resim içinde geçerlidir.

Aşağıdaki linke tıkladıktan sonra gelicek sayfada DEMOYA BAK  yazan yere tıklayıp mspy programının online demosunu inceleyebilirsiniz.

mspy online demo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder