İŞLETMELER İÇİN TELEFON TAKİP PROGRAMI

İşletmelerde en çok karşılaşılan ve iş verimliliğinin düşmesine sebep olarak gösterilen en önemli etmenlerin başında çalışanların iş yerine ait kullandıkları cep telefonlarıyla geçirdikleri zamanlarında iş harici görüşmeler yapmaları, iş tanımıyla alakalı olmayan mekanların gezilmesi ve aynı zamanda yine iş tanımı içerisinde olmayan çeşitli online faaliyetlerin bu cep telefonlarıyla gerçekleştrilmesi gelmektedir. Bu bir işveren için tabiki hiçte istenilen bir durum değildir ve işverenler bunun önüne geçmek için şimdiye kadar bir çok yöntem denemişlerdir ve çoğundan da başarı sağlayamamışlardır.

Bu tür durumların önünü almak için geliştirilmiş cep telefonu izleme, dinleme ve takip amaçlı kullanılan ve telefona kolaylıkla yüklenebilen yazılımlar bulunmaktadır, bu yazılımlar sayesinde işverenler çalışanlarının her an kimlerle nasıl bir görüşme yaptığını, gps takibi yaparak çalışanının nerelere gittiğini, kimlerle mesajlaştığını ve daha bir çok bilgiyi oturdukları yerden sadece bilgisayarına girerek öğrenebilmektedir.

Günümüzdeki aklılı telefonların hemen hemen hepsinde rahatlıkla kullanılabilen bu telefon takip programı hedef telefona yüklenmesi ise oldukça kolay birişlemdir, daha önce telefonunuza bir oyun indirmişsinizdir mutlaka işte bu programları telefona yüklemek kolaylık bakımından neredeyse bir oyunu telefona indirmenizden farksızdır. Takip programı nın yüklenmesi ve kurulması 2 dakika ile 5 dk arasında sürmektedir, ve kurulumdan hemen sonra yazılım telefonda aktif hale gelir ve artık yükleme yapıldıgı cep telefonundaki her bilgiyi yükleyen kişinin online paneline göndermeye başlar. Böylelikle program kullanıcısı kendisine ait kullanıcı bilgileriyle programın online paneline giriş yaparak hedef telefondan gelen tüm verileri görebilir.

Bu alanda en çok tercih edilen ve kullanılan takip programlarının özelliklerinin ve diğer genel bilgilerinin yer aldığı bu sitemizden kullandığınız cep telefonlarına en uygun programı kolaylıkla bulabilirsiniz. Konu ile ilgili daha kapsamlı bilgiye www.casusprogram.info dan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder