GALAXY NOTE 3 DİNLEME PROGRAMI

Samsung galaxy note 2 den sonra şimdi galaxy note severlerin yeni gözdesi olan Note 3 cep telefonu Android OS 4.3 (jelly Bean) işletim sistemine sahip, oldukça çeşitli fonksiyonları olan bir akıllı telefondur. Neredeyse  bir bilgisayar ile yapabileceğiniz her işlem bu akıllı telefonla artık mobile olarak gerçekleştirilebilir hale gelmiştir.
Sizde bu çok akıllı Galaxy Note 3 cep telefonuna sahip iseniz ve bu telefona izleme, takip ve dinleme işlevlerini bir anda gerçekleştirebileceğiniz en uygun cep telefonu dinleme programını yüklemek istiyorsanız sizlere uygun en iyi programların başında MSPY programı gelmektedir, mspy programı android işletim sistemli cep telefonlarında göstermiş olduğu yüksek performanstan dolayı dünya genelinde android telefonlarda en çok kullanılan dinleme programı olma başarısını göstermiş bir programdır, ve halende listenin en üstündeki yerini korumaktadır.

Mspy programını Note 3 cep telefonuna yüklediğinizde artık bu cep telefonu ile yaplıan her görüşme, atılan her sms veya mesaj , girilen her e-mail, web siteleri ve gidilen her mekan sizin izlemiz altında olacaktır. Mspy online panelinize giriş yaptığınızda Note 3 cep telefonundan panelinize gönderilmiş olan tüm bu verileri izleyebilir, görebilir ve hatta isterseniz bilgisayarınıza dahi indirebilirsiniz. Daha önceki yazılarımızın çoğunda da özellikle vurgulamakta fayda gördüğümüz bir noktada mspy programının kullanıcı panelinin Türkçe oluşudur bu özelliği sayesinde diğer önerdiğimiz programlardan farklı olarak mspy programını ingilizce bilmeseniz dahi rahatlıkla kullanabilmektesiniz.

Galaxy note 3 te kullanabileceğiniz diğer çok fonksiyonlu program ise Spyera programıdır, mspy programına göre özellikleri açısında pek farkı olmamasına rağmen spyera programıda özellikle ortam dinlemesi ve konuşmaların dinlenmesi konusunda lider diyebileceğimiz bir altyapıya sahip bir programdır,  Spyera programınn mspy programına göre dezavantajı ise fiyatının mspya göre çok daha yüksek oluşu ve Türkçe dildestekli bir panelinin olmayışıdır. İngilizceyi en azından orta seviyede bilen bir kullanıcı için spyera programını özellikle tavsiye edebiliriz fakat ingilizceniz yoksa spyeraya pekte yaklasmamanızda yarar var zira biraz karışık gelebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder