SPYBUBBLE PRO KULLANANLAR

Spybubble Pro, evet bir zamanların en çok kullanılan cep telefonu dinleme programı olarak bilinen Spybubble Pro versiyonu son aylarda artık kullanıcılarını pekte memnun etmiyor, bizde bunu sizler için araştırdık ve edindiğimiz bilgileri siz spybubble kullanıcıları ve hala kullanmak isteyenlerle  paylaşmayı uygun gördük.
Son zamanlarda yani yaklaşık 2 aydır spybubble pro almış kullanıcılardan sitemize iletilen değerlendirmeler ve yorumlar almaya başlamıştık, bu değerlendirmeler arasında programın artık çalışmadıgını ve onceden gonderdiği çoğu veriyi son zamanlarda artık gondermemeye basladıgı gibi yorumlar vardı ve bize bunun nedenleri hakkında bir bilgimiz olup olmadığı soruluyordu.

Evet bu konuyu arastırdık ve gördükki Spybubble şirketi artık Pro versiyonunu satmıyor, neden satmadıgı hakkında herhangi bir açıklama yapmış değil, son iki aydır satısta olan tek versiyonu ise Spybubble Temel versiyon dur. Bu konuyla alakalı kişilerinde bileceği üzere temel versiyon olan spybubble programı pro versiyonunda olan çoğu özelliği içermediğidir. Özellikle konuşmaları dinleme ortam dinleme gibi özelliklerinin olmayısı nedeniylede artık pekte cazip bir program değildir.
Aynı zamanda Spybubble şirketi son yaptığı değişikliklerle önceden 12 aylığı 49,95$ olan bu temel versiyonunun süresinide 3 aya indirmiş ve fiyatı ise 3 aylık 49,95$ olarak koymustur. Buda taktir edersinizki sadece temel özelliklere sahip bir program için hiçte cazip bir fiyat değildir.

Sonuç olarak kısaca şunu belirtelim; spybubble pro artık satılmıyor ve  eğer spybubble pro versiyonuna benzer özellikli bir telefon dinleme programı kullanmak istiyorsanız sizlere MSPY programını önerebiliriz. Mspy programı 1, 3, 6 ve 12 aylık olarak satışta olan ve full özellikli bir telefon dinleme programıdır. Ayrıca Türkçe oluşuda extra bir avantaj sağlamaktadır. Mspy programı hakkında detayları sitemizdeki ilgili sayfalardan bulabilirsiniz. Mspy programının demo sayfasındanda online olarak nasıl bir program edineceğinize bakmanızı öneririz, oldukça kolay ve güçlü bir programdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder