FLEXİSPY ANDROİD KURULUMU RESİMLİ ANLATIM

Satın alma sırasında doldurduğunuz satın alma formunda belirttiğiniz e-mail adresinize gelicek olan Kullanıcı Adı ve Şifrenizle Flexispy hesabınıza giriş yaptığınızda otomatik olarak karşınıza gelicek olan yukarıdaki ekrandan Android kısmı seçilir ve Next(ileri) tuşuna tıklanır. Böylece sistem size androide nasıl kurulum yapılacağını adım adım resimli olarak gösterir. Sistemin size göstericeği adımları Android telefona uygulayarak kurulumu kolayca yapabilirsiniz.


 Biz yinede aşağıda size resimli olarak tarif etmek istiyoruz. 
Android kurulumu şöyle olucaktır.

Hedef telefon tarıcısına emailinize gelicek olan flexispy indirme linki yazılır ve bu adrese gidilir.İndirme adresine gider gitmez 5002_-1.apk dosyası telefona otomatikman yüklenicektir.Yükleme tamamlandığında bu apk dosyasına tıklayın ve aşağıdaki ekran açılıcaktır.

Bu ekranda Install (kur) yazan kısma tıklayın. Böylece kurulumu baslatmış olursunuz.

Kurulum bitince yukarıdaki ekran görünecektir. Bu ekranda Open (Aç) tuşuna tıklanır.


Sonra bu ekran  karşınıza gelicektir, burada Restart Now( yeniden başlat) yazan kısma tıklanır.


Sonra karşınıza gelicek ekranda sizden aktivasyon kodunuzu ister buraya flexispy hesabınızdaki kurulum ekranında yer alan aktivasyon kodunuz girilir ve Activate (aktif et) tuşuna tıklanır.ÖNEMLİ: Son olarak yukarıdaki ekran karşınıza gelir buekranda eğer Yes işaretlerseniz program telefonda görünür olucaktır, eğer No yu işaretlerseniz program telefonda gizli olarak çalışacaktır ve telefon kullanıcısına hiç bir uyarı vermiyecek ve fark edilmez olucaktır.Hepsi bu kadar, böylelikle android telefona kurulumu bitirmiş olacaksınız, Bilgisayardaki kurulum sihirbazında yer alan aşağıdaki yeri işaretleyip Next yazan yeri tıkladığınızda artık Flexispy telefon takip programı panelinizde telefon bilgilerini görmeye baslayabilirsiniz.4 yorum:

 1. flexispy yüklenen telefonda bir şekilde silinirse tekrar yükleme nasıl yapılır bilgi alabilirmiyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fexispy info12/07/2015

   bakınız: http://flexispyturkiye.blogspot.com.tr/2015/01/flexispy-telefon-degistirme-islemi.html

   veya bakınız: http://www.flexispy.gen.tr/flexispy-telefon-degistirme-isilemi/

   Sil
 2. Satınalmadan sonra açılan panelde android veya iphone seçeneği var. takip edeceğimiz telefonu mu soruyor

  YanıtlaSil
 3. Adsız9/28/2016

  evet takip edeceğiniz telefonu soruyor.

  YanıtlaSil