FLEXİSPY

Flexispy cep telefonu dinleme programı şuan en gelişmiş özelliklere ve en çok fonksiyona sahip mobil cihaz takip ve izleme yazılımıdır diyebiliriz. Flexispy ın özelliklerini incelediğinizde sizlerde bunu kolaylıkla fark ediceksiniz ki diğer yazılımlarla kıyaslandığında bir kaçı hariç çoğunu geride bırakıcak düzeyde bir donanıma sahip bir yazılım. Flexispy  premium ve extreme olmak üzere iki ayrı lisansla dünya genelinde online olarak satılan bir yazılımdır ve her iki versiyonda iphone, android ,blackbreey ve symbian telefon işletim sistemlerine uyumlu vaziyettedir. En son güncellemelerden sonra ios 8 ve üstü için dahi uygun hale gelmiştir . (08.12.20014)

Hem IOS (iPhone) telefonlarda hemde Android telefonlardaki performansı oldukça yüksek ve kullanıcı memnuniyet oları %95 lerin üzerindedir. Bu oranda bir kullanıcı memnuniyetine sahip bir yazılım bizcede incelemeye değerdi ve bu yüzden sizler için kısada olsa flexispy ın ne olduğunu içeren bu yazımızı yazmayı uygun gördük.

Yukarıdada bahsettiğimiz gibi flexispy yazılımı premium ve extreme olarak iki ayrı versiyon olarak satın alınabilir. Bu versiyonlardan Extreme versionu Full özellikli olan versiyondur ve tüm güncel fonksiyonları ve ileri özellikleri içermektedir. Bu iki versiyonun ayrıntılı olarak hangi özellikleri barındırdığını ve güncel resmi sitesi satış fiyatlarının ne kadar olduğunu sitemizin FLEXİSPY sayfasında bulabilirsiniz.

Felexispy yazılımı yüklendiği cep telefonundan aldığı verileri şifreler ve güvenli kişisel online kullanıcı panelinize gönderir. Oldukça  iyi ve bir okadarda kullanıcı dostu olarak dizayn edilmiş arayüzü sayesinde kolayca mesajlara göz atıp, arama ve işaretleme yapabildiğiniz isterseniz ilgili raporlar oluşturarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Felxispy ile tüm anlık mesajları (iMessage, Skype, Whatsapp, Viber, LINE, Wechat), SMS leri, arama kayıtlarını, internet geçmişini, yer işaretlerini, takvimi, notları, GPS lokasyonlarını, adres defterini ve daha bir çok veriyekolaylıkla erişebilirsiniz. 

Flexispy yazılımının özelliklerinin detaylı anlatımlarını yazılımın resmi web sitesinden incelemek isterseniz aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder