MSPY


myspy
Mspy evet son zamanların en çok kullanılan telefon dinleme programlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkan bir yazılımdır. Mspy veya myspy olarak isimlen bu yazılımı web sitemizde daha önceleride incelemiştik ve mspy a özel bir sayfamızda bu websitemizde zaten bulunmaktadır yalnız son zamanlarda bu yazılımın özelliklerinin bir kısmında bazı değişiklikler meydana geldi ve bu değişiklikleride göz önüne alarak sizlere güncel özelliklerini içeren ve kısaca yazılımı açıklayan bu yazıyı kaleme almayı uygun gördük.

Yukarıdada belirttiğimiz üzere mspy yazılımı en popüler yazılımlardan bir tanesidir, kullanıcı kitlesi her geçen gün artmış bir yazılımdır ve özellikleride oldukça fazla olan bir telefon takip yazılımıdır.Kullanım kolaylığı açısındanda oldukça kolay olan kullanıcı dostu bşr online panele sahip güzel bir yazılımdır. Son zamanlarda yani yaklaşık 01.11.2014 ten buyana mspyın özelliklerinin bazılarında yazılımın resmi şirketi tarafından bazı eksiltmelere gidildi ve yazılımda bulunan dinleme özellikleri  (ortam dinleme özelliği ve telefon konuşmalarını dinleme özelliği) programdan kaldırıldı. Bunun neticesinde mspy yazılımını diğer yazılımlara kıyasla güç yitirdi diyebiliriz.
Potansiyel yazılım kullanıcılarının büyük bir kısmının  özellikle bu fonksiyonları içeren bir yazılım kullanmak istemeleride mspy a olan ilgiyi bir miktara azaltmış oldu.

Evet mspy şuan güncel olan bir çok özelliği sayesinde hala en popüler telefon takip ve izleme yazılımları arasındaki ilk 5 teki yerini korumaktadır fakat dediğimiz gibi özellikle bu dinleme fonksiyonlarınıda içeren Flexispy, Spyera ve diğer bir kaç yazılımın ardından sıralamaya girmektedir.
Biz websitemizdeki bilgileri azami güncel tutmak adına mspy resmi sitesini ve diğer yazılımların websitelerini çok yakın bir takip altında tutmaktayız ve yazılımların özelliklerinde meydana gelen hertülü değişikliği sitemiz ziyaretçilerine en kısa zamanda bildirmeye çalışmaktayız.

Yazılımların en güncel özelliklerinin neler olduklarını vegüncel resmi fiyatlarının nekadar olduklarına yönelik en net ve hızlı bilgiye Fiyat Listesi sayfamızdaki popülerlik tablomuzu inceleyerek ulaşabilirsiniz. Biz bu tabloyu oluştururken çok titiz bir çalışma yürütüyoruz ve tabloda yer alan bilgileri özenle araştırıp ince bir elekten geçirdikten sonra site ziyaretçilerimize sunuyoruz. Bu tabloda yer alan sıralamayıda göz önünealarak program tercihlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca mspy yazılımmını veözelliklerini programın resmi websitesinden incelemek isterseniz aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder