FLEXİSPY SMS KOMUTLARI

telefon dinleme programı
Flexispy telefon dinleme programını kullananların zaten bildikleri bir konu olmasına rağmen yinede bu konuya bir sayfa ayırıp Flexispy komutları ve ayarlamaları hakkında sizlere bir miktar bilgi vermek istedik.

Bildiğiniz üzere Flexispy yazılımı her hangi bir Android ve iphone mobil cihaza yüklendiğinde artık o mobil cihazla yapılan her türlü iletişimi kaydetme özelliğindedir bu iletişime sms mesajlarından tutunda sesli görüşmelerin dinlenmesi, telefonun bulunduğu ortamdan hem görüntü hemde ses kaydı yapılması hatta bu ortamın veya sesli görüşmelerin canlı olarak oldukları esnada dinlenebilmesi özellikleride dahildir.

Peki özellikle flexispy bu canlı dinleme özelliklerini ve diğer en çok kullanılan bazı özelliklerini nasıl gerçekleştirmektedir?

Bu özelliklerden büyük bir kısmı programı telefona yükledikten sonra hiç bir ayar yapmaya gerek kalmadan otomatik olarak çalışmaya başlar ve sizin için yapmanız gereken tek şey flexispy hesabınıza girip bu özelliklerden gelen verileri izlemktir. Mesla whatsapp , facebook viber,skype ve benzeri tam 13 online sosyal mesajlaşma platformuna ait bilgiler flexispyı yükleme yaptıktan sonra hiçibir ayar yapmanıza gerek kalmadan sizin panelinize yazılım tarafından gönderilecektir.

ŞİFRELER: Ayrıca yine yükleme sonrasında hiç bir ayar yapmadan alabileceğiniz veriler arasında telefonda kullanılan tüm uygulamalara ait kullanıcı adı ve şifreler de yer almaktadır, gerek telefonda kullanılan whatsapp facebook ve benzeri uygulamalar olsun gereksede telefondan girilen email adreslerine ait kullanıcı adı ve şifreler hiç bir extra ayar yapmanıza gerek kalmadan flexispy online kullanıcı panelinize gelicektir, hatta bu şifrelere ekran kilit şifreler ve grafik konbinasyonları dahildir.Birde Flexispy online panelinizden aktifleştirmeniz gereken bazı özellikler bulunmaktadır bu özellikler canlı ortam dinleme ve canlı görüşme dinleme özellikleridir. Bu özellikleri aktifleştirme işlemini isterseniz flexispy online hesabınıza giriş yapıp online paneliniz üzerinden kolaylıkla  yapabilirsiniz istersenizde hedef telefona ilgili sms komutlarını  göndererek yapabilirsiniz.
İki yöntemde oldukça kolaydır biz aşağıda sizlere bunun flexispy paneliniz üzerinden nasıl yapılacağını göstereceğiz. Hemen aşağıdaki linklere tıklayıp ilgili sayfalardan bu anlatımlara ulaşabilirsiniz..


Flexispyın diğer önemli bazı fonksiyonları ise şunlardır.


Flexispy Şifre Alma Özelliği Nasıl Olur?
Flexispy yazılımı telefona yüklendiğinde otomatik olarak hiç bir işleme gerek kalmadan bu özellik aktif hale gelir ve telefonda kullanılan whatsapp,facebook, tüm email hesapları, telefon ekran kilidi şifreleri ve diğer uygulamalara ait girilen kullanıcı adı ve şifreleri otomatik olarak kaydedip sizin online hesabınıza gönderir sizde flexispy hesabınızdaki kullanıcı panelinizde sol menüde bulunan Passwords kısmına giriş yaparak aşağıdaki ekran görüntülerindede gösterildiği şekilde bu kullanıcı adı ve şifreleri görebilirsiniz.
Bu özellik kurulum sonrasında otomatik olarak aktif olucaktır yani kurulum sonrasında herhangi bir extra işleme gerek bulunmamaktadır.Flexispy Whatsapp ve Facebook Takibi Nasıl Olur?

Flexispy yazılımını hedef telefona yüklediğinizde Whatsapp, facebook, line ve diğer toplam 13 sosyal mesajlaşma servisi verileri otomatik olarak kaydedilir ve sizin online kullanıcı panelinize gönderilir, sizde bilgisayarınızdan flexispy hesabınıza giriş yaparak bu verileri görebilirsiniz. Bunun için yükleme sonrasında herhangi bir ayar yapmaya gerek yoktur. Yazılım bunuda otomatik olarak yapıcaktır.

Flexispy Ortam Kaydı Nasıl Alınır?

Flexispy yazılımını ile ortam seslerini kaydedip sonra panelden dinleme çok kolaydır. Yapmanız gereken tek şey flexispy panelinizden aşağıdaki ekran görüntülerinde gösterilen adımları sırasıyla uygulamaktır. Kısaca sol menüden Ambient yazan kısıma girip ortam kaydetmek istediğiniz süreyi belirtiyorsunuz (5 dakika ile 60 dakika arasında bir süre olabilir) ve Start Ambient Recording yazan tuşa basıyorsunuz. Hepsi bukadar böylece program sizin belirlediğiniz zaman kadar ortam seslerini kaydedip panelinize gönderiyor.

                          
                           


                                                    Flexispy Arama Kaydı Nasıl Alınır?

Flexispy arama ses kayıtları yazılım tarafından otomatik olarak kaydedilip sizin flexispy online kullanıcı panelinize gönderilecektir sizde bu kayıtları flexispy hesabınıza bilgisayarınızdan giriş yapıp dinleyebilirsiniz. Bunun için panelinizden aşağıdaki gibi arama kayıt özelliğini aktif etmelisiniz.


                       

                       

                        


Flexispy Resimler ve Videolar Nasıl Alınır?

Flexispy yazılımı telefona yüklendikten sonra otomatik olarak telefondaki tüm fotoğrafları ve videoları tarayıp sizin online kullanıcı panelinize göndericektir, bunun için yapmanız gereken tek şey panelinizde sol menude bulunan Control Center kısmına giriş yapıp orada bulunan Photo Control ve Video Control kısımlarını On (Açık) konuma getirmektir. Böylelikle telefonda bulunan tüm fotoğraflar  ve videolar sizin flexispy panelinize yazılım tarafından gönderilecektir.Felxispy Konum Takibi Nasıl Olur?
Flexispy yazılımı telefona yüklendiğinde otomatik olarak konum verilerini belirli aralıklarla kaydedip sizin online flexispy hesabınıza göndericektir, sizde bu konum verilerini flexispy hesabınıza giriş yaparak ister harita üzerinden istersenizde kordinat üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz. Bu özelliği aktif etmek için tek yapmanız gereken  flexispy online panelinizdeki sol menüden Control Center kısmına girmeniz ve oradaki Location Controls kısmını ON (Açık ) konuma getirip konum verisi almak istediğiniz zaman aralığını belirlemenizdir, Örneğin her 20 dakikada veri gelsin gibi bir ayarlama yapabilirsiniz. bu size kalmış.


Konum verilerini siz isterseniz istediğiniz an canlı olarak almak istersenizde ozaman gps konum verisi almak için kullanılan sms kodunu hedef telefona herhangi bir telefondan veya online paneliniz üzerinden göndermeniz durumunda konum verisi size anında gelicektir.


ÖNEMLİ : Bu yazıda belirtilen özellikler flexispy yazılımının resmi websitesinden alıntı yapılmış ve yine  flexispy resmi websitesindeki bilgiler referans alınarak site ziyaretçilerimize sunulmaktadır, bu yazılım ve özellikleri sadece ve sadece yazılım kullanıcının bulunduğu ülke içerisindeki kanunlar çerçevesinde ilgili ülkenin yasal kurallarına uygun şekilde kullanılmalıdır. Bunun haricindeki herhangi bir kullanımı sitemiz asla onaylamamaktadır.

 Lütfen sitemizin en alt kısmında bulunan YASAL UYARI ve Genel Bilgilendirme Kısımlarını okuyunuz.

6 yorum:

 1. idris ozan12/22/2014

  bu detaylı bilgiler için çok teşekkürler çok işime yaradı

  YanıtlaSil
 2. demirci ayla12/22/2014

  bu şifre alma olayı süper bişeymiş iphone 5s için uyumlumudur uyumluysa alıcam bak

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cep tamir12/22/2014

   flexispy iphone tüm modelleri için uyumludur

   Sil
 3. makinist1/03/2015

  tümşifreler geliyormu gerçekten ya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bilgin1/03/2015

   yes hem kullanıcı adı hemde şifreleri flexispy extreme versiyonda geliyor.

   Sil
 4. melike1/16/2015

  evet bu şifre gösterme olayı çok iyiymiş en çok ihtiyacım olan özellikte bu benim bakalım yarın satın alıcam inşallah 3 aylık

  YanıtlaSil